Rezultate te kerkimit per termin: +Posta +Shqiptare

Total: 1165
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.350Z

Nga budallallëqet e Posta Shqiptare

Nga Artan Lame Shkruante nje i mencur ska ca dite: Me vjen te marr nje hu dhe, o tu mbush koken me xhunga, o tu mbush xhungat me koka. Ne keta 5 a 6 vjetet e fundit, kam shkruar disa here per budallalleqet e Postes Shqiptare ne emetimin e pullave dhe gjithmone Posta ja ka dale te me zhgenjeje, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.003Z

Posta Shqiptare shpërndan 200 certifikata të Sigurisë Elektronike

Në Muzeun Historik Kombëtar, në ambientet e Muzeut të Pullës, Posta Shqiptare prezantoi dje personin e 200-të, i cili është pajisur me Certifikatën e Sigurisë Elektronike. Kjo certifikatë është konsideruar tashmë si çelësi i privatësisë së komunikimit. Në prezencë të mediave, a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.494Z

Posta Shqiptare shton shërbimet për emigrantët

Për këtë arsyem, PSH-ja ka vendosur që të punojë gjatë gjithë ditët e javës me orar të zgjatur nga ora ora 08:00-20:00, deri në datën 30 shtator. Po në këtë sezon turistik veç uljes me 50% të tarifës së transportit të shtypit po punohet me këto orare të zgjatura për shitjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.839Z

Posta Shqiptare, 86 vite në shërbim të klientëve

Posta Shqiptare ka përkujtuar dje Ditën Ndërkombëtare të Postave. Përkujtimi i kësaj feste përkon me nënshkrimin e traktatit të krijimit të këtij unioni nga 15 vendet më të zhvilluara në vitin 1874. UPU është organizmi më i lartë ndërkombëtar i postave i përbërë nga 191 admin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.665Z

Posta Shqiptare, me strategji të re

Në Ditën Ndërkombëtare të Postave, Posta Shqiptare prezanton një dokument zhvillimi, ose strategjinë për periudhën 2008-2011. Sipas drejtuesve të Postës Shqiptaren ky dokument është ndërtuar mbi njohjen e saktë të së shkuarës. "Implementimi i strategjisë drejt kalimit në Postëba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.900Z

Posta shqiptare me statusin e inspektorit

Posta shqiptare tanimë disponon statusin e inspektorit. Këtë status ajo e ka marrë në fund të vitit dhe nëpërmjet tij zotëron të drejtën për të inspektuar postat e tjera. Kjo e drejtë i është dhënë nga Unioni Europian i Postave. Sipas drejtorit të saj, Arqile Gorea, vitin e ardhsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.401Z

Posta Shqiptare vleresohet me cmimin "Kurora e Diamantit"

Posta Shqiptare vleresohet me cmimin e Kurores nderkombetare te Cilesise ne Kategorine e Diamantit. Gjate fjales se tij ne kete ceremoni, drejtori i pergjithshem i Postave Shqiptare Arqile Gorea theksoi se "jam shume i gezuar per vleresimin qe iu dha Postes Shqiptare, dhe per mua ky ishte nje nga cm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama