Rezultate te kerkimit per termin: +Posta +Shqiptare

Total: 1165
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.517Z

ZRPP-Posta Shqiptare, marrëveshje për shërbimet hipotekore

Foto ilustruese Është nënshkruar një marrëveshje mes Zyrës së Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme dhe Postës Shqiptare. Tashmë Posta Shqiptare do të dorëzojë në adresën e qytetarit shërbimet e zyrave hipotekore. Shërbimi postar dpo të ofrohet në 35 ZRPP dhe kjo bëhet e gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.163Z

Posta Shqiptare bashkepunim me koleget italiane

Posta Shqiptare ka emetuar serine e pullave dhe zarfin me teme "Italia dhe Shqiperia 2010- dy Popuj, nje Det, nje Miqesi". Kjo nisme e postes i bashkengjitet evenimenteve te Ambasades se Italise ne Shqiperi, te cilat po organizohen gjate muajve mars-qershor. Bashkepunimi mes dy postave ka qene i duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.061Z

Posta Shqiptare, nderohet me cmim ne Gjeneve

Posta Shqiptare eshte vleresuar me cmimin e “Eres se Cilesise Nderkombetare te Shekullit” ne Kategorine e Diamantit. Vleresimi per kompanine eshte terhequr nga drejtori i Pergjithshem i Postes Shqiptare, Arqile Gorea si dhe kryetarja e Keshillit Mbikeqyres, Suzana Panariti, te cilet ishin te pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.350Z

Nga budallallëqet e Posta Shqiptare

Nga Artan Lame Shkruante nje i mencur ska ca dite: Me vjen te marr nje hu dhe, o tu mbush koken me xhunga, o tu mbush xhungat me koka. Ne keta 5 a 6 vjetet e fundit, kam shkruar disa here per budallalleqet e Postes Shqiptare ne emetimin e pullave dhe gjithmone Posta ja ka dale te me zhgenjeje, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.003Z

Posta Shqiptare shpërndan 200 certifikata të Sigurisë Elektronike

Në Muzeun Historik Kombëtar, në ambientet e Muzeut të Pullës, Posta Shqiptare prezantoi dje personin e 200-të, i cili është pajisur me Certifikatën e Sigurisë Elektronike. Kjo certifikatë është konsideruar tashmë si çelësi i privatësisë së komunikimit. Në prezencë të mediave, a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.494Z

Posta Shqiptare shton shërbimet për emigrantët

Për këtë arsyem, PSH-ja ka vendosur që të punojë gjatë gjithë ditët e javës me orar të zgjatur nga ora ora 08:00-20:00, deri në datën 30 shtator. Po në këtë sezon turistik veç uljes me 50% të tarifës së transportit të shtypit po punohet me këto orare të zgjatura për shitjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.839Z

Posta Shqiptare, 86 vite në shërbim të klientëve

Posta Shqiptare ka përkujtuar dje Ditën Ndërkombëtare të Postave. Përkujtimi i kësaj feste përkon me nënshkrimin e traktatit të krijimit të këtij unioni nga 15 vendet më të zhvilluara në vitin 1874. UPU është organizmi më i lartë ndërkombëtar i postave i përbërë nga 191 admin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama