Rezultate te kerkimit per termin: +Prangat

Total: 7223
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.610Z

Salianji i nxjer prangat Maznikut në emision

Ervin Salianji, Sekretar për Aksionin Qytetar në PD i ka treguar prangat në një debat televiziv, numrit dy të bashkisë Tiranë, Arbër Mazniku. "Duhet të ishe prapa hekurave sëbashku me Erion Veliajn për betonizimin e parkut dhe punimet pa leje" i tha Ervin Salianji Maznikut, në emisionin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.218Z

Kjo është mafia: Tani duhet të kërcasin prangat

Tanimë është e qartë. Drejtuesit e Skënderbeut kanë trukuar dhjetra ndeshje, për të fituar miliona euro. UEFA me hetimin e saj, ka arritur të dokumentojë atë që nga shumë njerëz është konsideruar si mafia e futbollit në Shqipëri. Është pikërisht mafia, sepse ka vepruar si e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.955Z

FOTO LAJM/ Grabitësi i taksistit në prangat e Shqiponjave

Policia e Tiranës ka bërë publike foton e grabitësit të taksistit që u zbulua pas publikimit të videos. Eduard Budini, ish-komando dhe së fundmi efektiv i FNSH Fier, u arrestua 2 ditë më parë. Sot pritet që ai të dalë për masë sigurie në Gjykatë.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.857Z

FOTOT/ Momenti kur ai braktis tragetin dhe kur i vihen prangat

Kapiteni i tragetit në Korenë e Jugut, që u mbyt të mërkurën duke shkaktuar një katastrofë të vërtetë, u arrestua. Lee Joon- seok, 68 vjeç, ishte kapiten i tragetit me 475 pasagjerë, që mori një kthesë të fortë dhe më pas u përmbyt. Deri më tani ka 28 viktima të konfirmuara,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.254Z

Berat nga dasma ne prangat e policise

Dasmoret e dehur rendshem nga alkooli jane grindur midis tyre nderkohe qe jane konfrontuar edhe me forcat e policise. Pas kesaj kater dasmore kane perfunduar ne prangat e policise nderkohe qe ishin te dehur. Keshtu jane arrestuar Myslym dhe Besim Xherimeja 17-vjecari me inciale J.Xh dhe Pelivan Pesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.202Z

Kryeministri: Prangat per ata qe marrin ryshfet nga qytetaret

Kryeministri Sali Berisha zhvilloi dje nje takim me banore te qytetit te Elbasanit ne kuader te turit te tij "Shqiperia ne NATO". Por nje vend te vecante ne fjalen e tij zuri dhe lufta ndaj ryshfetit. Per kete arsye, Kryeministri Berisha u beri thirrje te gjithe shqiptareve te bashkojne moralin dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.542Z

Bien ne prangat e policise dy trafikante droge

Foto ilustruese qese me droge Tirane 19 shkurt 2011 NOA- Dy persona kane rene ne prangat e policise pasi jane kapur ne flagrance me nje sasi te konsiderueshme lende narkotike. Ne dy vende te ndryshem me dy sasi te ndryshme por me nje akuze te perbashket Albert Tuci dhe Vladimir Belba nuk kane mundur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama