Rezultate te kerkimit per termin: +Prangat

Total: 7223
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.717Z

Kërkohej nga Interpol Roma përtrafik droge, arrestohet në Kavajë

 KAVAJË - Në kërkim ndërkombëtar prej disa vitesh, 48-vjeçari Arian Ali Begaj, është vënë në prangat e policisë vetëm dy ditë më parë.Ai është arrestuar më 31 Janar 2014 në Kavajë, në bazë të dënimit të dhënë nga Gjykata e Milanos në datë 12 Prill 2005.Begaj është d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.049Z

Mbi dy vjet kercenim se do rrembente nje vajze bie ne pranga

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 4 mars 2014 NOAal- I kthyer ne nje makth te vertete per nje vajze 29 vjecare me ne fund ra ne prangat e policisebr br Behet fjale per 32 vjecarin Enkel Asamataj me banim ne Tirane i cili qysh prej muajit dhjetor te vitit 2011 e ne vijim ka kercenuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.776Z

Pa patente dhe me kanabis ne makine dy te rinj ne pranga

Foto arkiv PUBLICITET Vlore 23 qershor 2014 NOAal- Dy persona kane perfunduar ne prangat e policise se Vlores ne kushtet e flagrances pasi iu gjet lende narkotikebr br Te ndaluarit jane Kristjan Breshanaj 20 vjec dhe Nasho Alushi 22 vjec qe te dy me banim ne Vlorebr br Arrestim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.487Z

Itali, arrestohen 2 shqiptarë. Ja si i grabisnin argjendaritë në qendër të Milanos- VIDEO

ITALI – Dy të rinj shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohen për grabitjen e disa argjendarive në qendër të qytetit të Milanos. Sipas mediave italiane të arrestuarit janë Kristian dhe Sokol Shkambi, përkatësisht 26 dhe 22 vjeç, me precedentë penalë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.260Z

Shefi i policisë së Kukësit arrestohet për pengmarrje

Shefi i Policisë së Kukësit, Edvin Dervishi, ka përfunduar në prangat e policisë, pasi ai akuzohet për pengmarrje. Edvin Dervishi akuzohet se së bashku me Armar, Edmond dhe Samet Elezin kanë dhunuar një të ri, të cilin tre vëllezërit Elezi e kishin marrë peng prej mbrëmjes së kalua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.147Z

Sarandë, arrestohen dy të kërkuarit. U dënuan më parë nga Gjykata me 5 vjet burg

Dy shtetas të kërkuar prej kohësh në Sarandë, tashmë kanë rënë në prangat e policisë. Kështu, gjatë ditës së djeshme janë vënë në pranga të kërkuarit Altin Roshi, 41 vjeç dhe Robert B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.852Z

Marredhenie seksuale me dhune me nje vajze policia e Fierit arreston autorin

Foto arkiv PUBLICITET Fier 2 qershor 2014 NOAal- Nen akuzen e perdhunimit nje 30 vjecar nga Patosi u vu ne prangat e policisebr br Engjell Beqaj u arrestua nga uniformat blu te policise se Fierit pas denoncimit te bere ndaj tij nga nje vajzebr br AF 17 vjec ka denoncuar ne poli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama