Rezultate te kerkimit per termin: +Prangat

Total: 7223
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.955Z

FOTO LAJM/ Grabitësi i taksistit në prangat e Shqiponjave

Policia e Tiranës ka bërë publike foton e grabitësit të taksistit që u zbulua pas publikimit të videos. Eduard Budini, ish-komando dhe së fundmi efektiv i FNSH Fier, u arrestua 2 ditë më parë. Sot pritet që ai të dalë për masë sigurie në Gjykatë.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.857Z

FOTOT/ Momenti kur ai braktis tragetin dhe kur i vihen prangat

Kapiteni i tragetit në Korenë e Jugut, që u mbyt të mërkurën duke shkaktuar një katastrofë të vërtetë, u arrestua. Lee Joon- seok, 68 vjeç, ishte kapiten i tragetit me 475 pasagjerë, që mori një kthesë të fortë dhe më pas u përmbyt. Deri më tani ka 28 viktima të konfirmuara,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.254Z

Berat nga dasma ne prangat e policise

Dasmoret e dehur rendshem nga alkooli jane grindur midis tyre nderkohe qe jane konfrontuar edhe me forcat e policise. Pas kesaj kater dasmore kane perfunduar ne prangat e policise nderkohe qe ishin te dehur. Keshtu jane arrestuar Myslym dhe Besim Xherimeja 17-vjecari me inciale J.Xh dhe Pelivan Pesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.202Z

Kryeministri: Prangat per ata qe marrin ryshfet nga qytetaret

Kryeministri Sali Berisha zhvilloi dje nje takim me banore te qytetit te Elbasanit ne kuader te turit te tij "Shqiperia ne NATO". Por nje vend te vecante ne fjalen e tij zuri dhe lufta ndaj ryshfetit. Per kete arsye, Kryeministri Berisha u beri thirrje te gjithe shqiptareve te bashkojne moralin dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.542Z

Bien ne prangat e policise dy trafikante droge

Foto ilustruese qese me droge Tirane 19 shkurt 2011 NOA- Dy persona kane rene ne prangat e policise pasi jane kapur ne flagrance me nje sasi te konsiderueshme lende narkotike. Ne dy vende te ndryshem me dy sasi te ndryshme por me nje akuze te perbashket Albert Tuci dhe Vladimir Belba nuk kane mundur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.974Z

VIDEO/ Arratisja spektakolare, i dyshuari për vrasje thyen prangat dhe del nga tavani

Ky është momenti kur një person i arrestuar nga policia, arratiset në mënyrë spektakolare nga dhoma e marrjes në pyetje. Ngjarja ka ndodhur në Las Vegas, ndërsa i arrestuari Alonso Perez akuzohet për vrasje. Ai ishte arrestuar, por ka arritur të largohet duke thyer prangat, ndërsa shi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.535Z

Prangat e Albinit, turpi i Prishtinës

Nga Andi Bushati Ndoshta sot ka shumë njerëz që mendojnë se Albin Kurti e meritonte të shkonte ne burg. Se ai nuk mund të godiste me gaz lotsjellës në sallan e parlamentit të Kosovës. Se ai nuk duhej ti fshihej dhe ta sfidonte policinë dhe prokurorinë që e kërkonin prej më shumë s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama