Rezultate te kerkimit per termin: +Prangat

Total: 7223
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.254Z

Berat nga dasma ne prangat e policise

Dasmoret e dehur rendshem nga alkooli jane grindur midis tyre nderkohe qe jane konfrontuar edhe me forcat e policise. Pas kesaj kater dasmore kane perfunduar ne prangat e policise nderkohe qe ishin te dehur. Keshtu jane arrestuar Myslym dhe Besim Xherimeja 17-vjecari me inciale J.Xh dhe Pelivan Pesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.202Z

Kryeministri: Prangat per ata qe marrin ryshfet nga qytetaret

Kryeministri Sali Berisha zhvilloi dje nje takim me banore te qytetit te Elbasanit ne kuader te turit te tij "Shqiperia ne NATO". Por nje vend te vecante ne fjalen e tij zuri dhe lufta ndaj ryshfetit. Per kete arsye, Kryeministri Berisha u beri thirrje te gjithe shqiptareve te bashkojne moralin dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.542Z

Bien ne prangat e policise dy trafikante droge

Foto ilustruese qese me droge Tirane 19 shkurt 2011 NOA- Dy persona kane rene ne prangat e policise pasi jane kapur ne flagrance me nje sasi te konsiderueshme lende narkotike. Ne dy vende te ndryshem me dy sasi te ndryshme por me nje akuze te perbashket Albert Tuci dhe Vladimir Belba nuk kane mundur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.974Z

VIDEO/ Arratisja spektakolare, i dyshuari për vrasje thyen prangat dhe del nga tavani

Ky është momenti kur një person i arrestuar nga policia, arratiset në mënyrë spektakolare nga dhoma e marrjes në pyetje. Ngjarja ka ndodhur në Las Vegas, ndërsa i arrestuari Alonso Perez akuzohet për vrasje. Ai ishte arrestuar, por ka arritur të largohet duke thyer prangat, ndërsa shi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.535Z

Prangat e Albinit, turpi i Prishtinës

Nga Andi Bushati Ndoshta sot ka shumë njerëz që mendojnë se Albin Kurti e meritonte të shkonte ne burg. Se ai nuk mund të godiste me gaz lotsjellës në sallan e parlamentit të Kosovës. Se ai nuk duhej ti fshihej dhe ta sfidonte policinë dhe prokurorinë që e kërkonin prej më shumë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:37.306Z

Prangat e pamerituara

Av. Harbi Aliaj Në vendin tonë ka shumë gjëra të pamerituara. Diplomat e universiteteve, rezultatet e fitores së kandidatëve në zgjedhje, pagimi i faturave të energjisë elektrike me shuma marramendëse etj. Kësaj liste padyshim çdo njëri nga ne do të mund ti shtonte diçka të pamerit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.673Z

Korçë, në prangat e policisë, tre persona

Policia e Korçës ka vënë në pranga tre persona ditën e djeshme. Sipas burimeve dy prej tyre janë vënë në pranga me dokumente false për të kaluar kufirin, ndërkohë që i treti për kalim të paligjshëm të kufirit. Në prangat e uniformave blu ranë Marko Hysolli 24 vjeç, Joanis Hajdi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama