Rezultate te kerkimit per termin: +Prangat

Total: 7223
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.542Z

Bien ne prangat e policise dy trafikante droge

Foto ilustruese qese me droge Tirane 19 shkurt 2011 NOA- Dy persona kane rene ne prangat e policise pasi jane kapur ne flagrance me nje sasi te konsiderueshme lende narkotike. Ne dy vende te ndryshem me dy sasi te ndryshme por me nje akuze te perbashket Albert Tuci dhe Vladimir Belba nuk kane mundur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.974Z

VIDEO/ Arratisja spektakolare, i dyshuari për vrasje thyen prangat dhe del nga tavani

Ky është momenti kur një person i arrestuar nga policia, arratiset në mënyrë spektakolare nga dhoma e marrjes në pyetje. Ngjarja ka ndodhur në Las Vegas, ndërsa i arrestuari Alonso Perez akuzohet për vrasje. Ai ishte arrestuar, por ka arritur të largohet duke thyer prangat, ndërsa shi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.535Z

Prangat e Albinit, turpi i Prishtinës

Nga Andi Bushati Ndoshta sot ka shumë njerëz që mendojnë se Albin Kurti e meritonte të shkonte ne burg. Se ai nuk mund të godiste me gaz lotsjellës në sallan e parlamentit të Kosovës. Se ai nuk duhej ti fshihej dhe ta sfidonte policinë dhe prokurorinë që e kërkonin prej më shumë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:37.306Z

Prangat e pamerituara

Av. Harbi Aliaj Në vendin tonë ka shumë gjëra të pamerituara. Diplomat e universiteteve, rezultatet e fitores së kandidatëve në zgjedhje, pagimi i faturave të energjisë elektrike me shuma marramendëse etj. Kësaj liste padyshim çdo njëri nga ne do të mund ti shtonte diçka të pamerit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.673Z

Korçë, në prangat e policisë, tre persona

Policia e Korçës ka vënë në pranga tre persona ditën e djeshme. Sipas burimeve dy prej tyre janë vënë në pranga me dokumente false për të kaluar kufirin, ndërkohë që i treti për kalim të paligjshëm të kufirit. Në prangat e uniformave blu ranë Marko Hysolli 24 vjeç, Joanis Hajdi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.090Z

Video/ Arratisje spektakolare nga rajoni i policisë, i riu këput prangat

Një person i dyshuar për vrasje arratiset në mënyrë spektakolare nga rajoni i policisë në Las Vegas. Alonso Perez me pranga në duar ishte mbyllur në një dhomë, ku do të merrej në pyetje. 25­vjeçari dyshohet si autor i vrasjes së 30­vjeçarit Mohammed Robinson. Në pamjet e filmuara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.315Z

Frroku familjarëve: Mos u trembni nga prangat e Llallës

Deputeti demokristian Mark Frroku ka mbërritur në Gjykatën e Lartë në orën 13:00, për tu drejtuar para 5-shes së gjyqtarëve të përcaktuar për këtë çështje. Me pranga në duar ai ka përshëndetur me duart lart të afërm e familjarë, dhe më pas i ka qetësuar ata duke u thënë "

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama