Rezultate te kerkimit per termin: +Prangat

Total: 7223
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.535Z

Prangat e Albinit, turpi i Prishtinës

Nga Andi Bushati Ndoshta sot ka shumë njerëz që mendojnë se Albin Kurti e meritonte të shkonte ne burg. Se ai nuk mund të godiste me gaz lotsjellës në sallan e parlamentit të Kosovës. Se ai nuk duhej ti fshihej dhe ta sfidonte policinë dhe prokurorinë që e kërkonin prej më shumë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:37.306Z

Prangat e pamerituara

Av. Harbi Aliaj Në vendin tonë ka shumë gjëra të pamerituara. Diplomat e universiteteve, rezultatet e fitores së kandidatëve në zgjedhje, pagimi i faturave të energjisë elektrike me shuma marramendëse etj. Kësaj liste padyshim çdo njëri nga ne do të mund ti shtonte diçka të pamerit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.673Z

Korçë, në prangat e policisë, tre persona

Policia e Korçës ka vënë në pranga tre persona ditën e djeshme. Sipas burimeve dy prej tyre janë vënë në pranga me dokumente false për të kaluar kufirin, ndërkohë që i treti për kalim të paligjshëm të kufirit. Në prangat e uniformave blu ranë Marko Hysolli 24 vjeç, Joanis Hajdi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.090Z

Video/ Arratisje spektakolare nga rajoni i policisë, i riu këput prangat

Një person i dyshuar për vrasje arratiset në mënyrë spektakolare nga rajoni i policisë në Las Vegas. Alonso Perez me pranga në duar ishte mbyllur në një dhomë, ku do të merrej në pyetje. 25­vjeçari dyshohet si autor i vrasjes së 30­vjeçarit Mohammed Robinson. Në pamjet e filmuara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.315Z

Frroku familjarëve: Mos u trembni nga prangat e Llallës

Deputeti demokristian Mark Frroku ka mbërritur në Gjykatën e Lartë në orën 13:00, për tu drejtuar para 5-shes së gjyqtarëve të përcaktuar për këtë çështje. Me pranga në duar ai ka përshëndetur me duart lart të afërm e familjarë, dhe më pas i ka qetësuar ata duke u thënë "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.711Z

Kërcasin prangat, shtatë doganierë arrestohen për korrupsion

17/04/2009  Operacioni “Porosia” shtrihet edhe në Shkodër. Arrestohet Frida Guxia Gjashtë prej të ndaluarve janë të doganës Tiranë. Merrnin 5 milionë për zhdoganim TIRANE- Shtatë doganierë janë prangosur nga policia e shtetit, pasi dyshohet se kanë abuzuar me detyrën du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.165Z

Tiranë, tre persona në prangat e policisë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 30-vjeçar, i cili ka qëlluar me armë në kryeqytet. Forcat e komisariatit të policisë nr. 3 morën njoftimin se një person ishte duke prishur qetësinë publike. Menjëherë ato kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë kryer arrestimin e Flamur Çulhajt. Ky i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama