Rezultate te kerkimit per termin: +Presidenti

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.609Z

Presidenti Topi,

Presidenti i Republik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.166Z

Presidenti përçarës

Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov, nuk ka harruar as sivjet që ta anashkalojë dekorimin e artistëve shqiptarë me titullin më të lartë artistik në vend - ‘Artist Kombëtar i Maqedonisë’.Ndarja e këtij titulli nga presidenti Ivanov për këtë vit i është dedikuar regjisori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.191Z

Presidenti Topi, viziton Gjirokastrën

Gjirokastër- Presidenti i Republikës Bamir Topi do të vizitojë këto dy ditë qytetin e Gjirokastres. Gjatë kësaj vizite dy ditore, presidenti Topi do të takohet me kryetarin e bashkisë Flamur Binen. Vizita e tij do të vazhdojë në disa zona kyçe të këtij qyteti. Mesohet se zoti Topi do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.995Z

Presidenti Topi pritet nga Presidenti i Oxford Union Xhejms Kingston.

3 nentor 2010 Oksford Presidenti i Republikes Prof. Dr. Bamir Topi i shoqeruar nga Zonja e Pare Teuta Topi u prit sot ne nje atmosfere dashamirese ne mjediset e Oxford Union nga Presidenti i tij Xhejms Kingston me te cilin zhvilloi nje bisede te hapur e miqesore. Ne kete takim Presidenti i Republ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.569Z

Bojkot presidenti

Hashim Thaçi është inauguruar në postin e presidentit të vendit në një ceremoni solemne, por me bojkotim të figurave të larta politike ndërkombëtare. Në nivel presidentësh të pranishëm ishin vetëm presidenti i Shqipërisë dhe presidentja e Kroacisë, shjkruan sot gazeta "Zëri". As

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.509Z

Presidenti Topi pritet nga Presidenti i Kazakistanit Nursultan Nazarbajev.

1 dhjetor 2010 Astana Kazakistan Ne kuader te punimeve te Samitit te Krereve te Shteteve dhe Qeverive te OSBE-se qe po zhvillohet ne Astana te Kazakistanit Presidenti i Republikes Prof. Dr. Bamir Topi pati nje takim me Presidentin e Kazakistanit Nursultan Nazarbajev. Ne kete takim ishte i prani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.980Z

Presidenti Topi uron Presidenti e SHBA-së Obama

Presidenti i Republikës, Bamir Topi ka uruar Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barak Obama me rastin e zgjedhjes në detyrën e tij. Topi e uron Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në emër të popullit shqiptar dhe në emrin e tij personal, duke i përcjell

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama