Rezultate te kerkimit per termin: +Prishtin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.849Z

Aksident në magjistralen Prishtinë- Ferizaj

(E plotësuar)   Edhe zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti e ka konfirmuar aksidentit që ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Ferizaj. "Sot rreth orës 15:00 ka ndodhur një aksident në fshatin Konju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.837Z

AKR neutrale në Prishtinë

Aleanca Kosova e Re, ka mohuar të ketë bërë marrëveshje të fshehtë me Isa Mustafën në Prishtinë. Lajmin e dhënë nga KTV-ja dhe me pas të publikuar në disa portale AKR-ja e ka quajtur si të pavertetë. “Nuk ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.711Z

Tuna shijon Prishtinën

Pas përmbylljes së edicionit të dytë të “X Factor Albania”, Altuna Sejdiu iu është rikthyer aktiviteteve muzikore. Ajo ka konfirmuar se gjatë javës së ardhshme do të interpretojë në Belgjikë. Mes aktiviteteve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.146Z

Dino Merlin koncert në Prishtinë

Këngëtari i njohur boshnjak, Dino Merlin, pritet të mbaj një koncert në Prishtinë (Stadiumi i Prishtinës) në vitin e ardhshëm. Sipas web faqes whereeven.com Merlin do të organizoj koncertin në Kosovë në muajn Korrik të vitit t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.669Z

Dyshat e Prishtinës

Marrë parasysh kriteret të cilat zbatohen sot nëpër shkollat e Kosovës, gjimnazistët e Prishtinës janë në fund të pusit. Më shumë se gjysma e tyre kanë ngelur në klasë në gjysmëvjetorin e parë shkollor. "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.725Z

Lulzim Basha qytetar nderi i Prishtinës

Në këtë mbledhje e sotme të Kuvendit të Komunë së Prishtinës, këshilltarët e asamblesë, në mënyrë unanime votuan pro propozimit për shpalljen Qytetarë Nderi të Prishtinës, kryetarin e Baskisë së Tira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.106Z

He Prishtinë, he Pekin! (Foto)

Indeksonline raportoi edhe më herët gjatë ditës se komplet pjesë e Prishtinës që qon në drejtim të Fushë-Kosovës, Veternikut dhe Mitrovicës është e bllokuar nga veturat. SSSAASS AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"};

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama