Rezultate te kerkimit per termin: +Prishtin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.179Z

Shpend Ahmeti: Prishtinë, të dua

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmet, ka reaguar pas deklaratës së ish- kryetarit të Prishtinës, Ismet Beqiri, në njëri nga emisionet në televizionet vendore, transmeton Indeksonline. Ai përmes një statusi në Facebook ka thënë se e don&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.430Z

AAK: Kaos në Prishtinë

Ramush Haradinaj ka filluar me kujdes të kritikojë qeverisjen qendrore dhe lokale. Në një tubim me qytetarët e Prishtinës, Kryetari i AAK'së nuk ka përmend emra, por ka thënë se partitë e tjera kanë ardhur në pushtet përmes mashtr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.296Z

EKOWEEK tani edhe në Prishtinë

Organizata joqeveritare ECOciety, në bashkëpunim me Komunën e Prishtinës dhe Fakultetin e Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës së Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina” do të realizojnë një javë kushtuar arkitektur&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.566Z

Treqind padi ndaj Prishtinës

Afër dy milion euro i janë ‘djegur’ Komunës së Prishtinë në këtë vit nga një padi që i ishte bërë në vitin 2008. Këso tronditje të buxhetit Prishtina nuk ka pasur asnjëherë. Muajve dhe viteve në vij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.179Z

Vonohen për Prishtinën

Trembëdhjetë muaj kanë kaluar prej kohës kur Kryetari i PDK-së, Hashim Thaçi ka paralajmëruar themelimin e Kabinetit për Qeverisje të Mirë për Prishtinën. Kur e pati zyrtarizuar themelimin e alternativës për Prishtinën, Th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.352Z

Dëbora mbulon Prishtinën

PRISHTINË- Mëngjesi i sotëm e gjeti Prishtinën të bardhë nga dëbora dhe të ftohtë pas natës që kaloi me atmosferën e “nxehtë” të festimeve në rrugë e sheshe nga partitë ende pa u shpallur nga KQZ rezulta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.849Z

Aksident në magjistralen Prishtinë- Ferizaj

(E plotësuar)   Edhe zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti e ka konfirmuar aksidentit që ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Ferizaj. "Sot rreth orës 15:00 ka ndodhur një aksident në fshatin Konju

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama