Rezultate te kerkimit per termin: +Problem

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.859Z

Kaka nuk është problem për Realin

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho ka deklaruar se mesfushori Leite Kaka nuk paraqet problem për gjigantin spanjoll edhe pse mbeti në klub gjatë afatit kalimtar të verës. Kaka spekulohej me rikthim në Milan pasi u bë e qartë se nuk do të jetë titullar në ekipin e Mourinhos. Por, marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.556Z

Shkarkimi s’është problem

Menaxheri i Chelseas, Carlo Ancelotti thotë se nuk do të jetë problem për të nëse shkarkohet nga detyra në fund të këtij sezoni. Strategu italian thekson se tani nuk është koha e duhur të kërkohet fajtori për dështimet e ekipit këtë sezon dhe sipas tij, rreth kësaj duhet të vendos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.228Z

Obama: Ndryshimet klimaterike, problem urgjent

Presidenti i zgjedhur Barak Obama dhe fituesi i cmimit Nobel per Paqen, Al Gore, jane shprehur te shqetesuar per ndryshimet e klimes dhe e kane cilesuar kete problem si nje ceshtje te sigurise kombetare. “Duhet te trajtohet ne menyre serioze, epoka e stuhive ka mbaruar, ashtu sic ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.225Z

Raporti DASH: “Korrupsioni qeveritar, problem serioz”

Autori i Lajmit: RedaksiaDepartamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar dje raportin për të drejtat e njeriut për vitin 2009. Raporti citon OSBE-në dhe ODIHR-in për sa u takon zgjedhjeve të 28 Qershorit, ku procesi u konsiderua si më i mirë se në të kaluarën, por nuk përmbushi standardet n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.675Z

Lazarati si problem amoral

Nga Mero Baze   Edhe pse ne i paraprimë me humor një reagimi të mundshëm nga Lazarati pas një deklarate rutinë paralajmëruese të ambasadës së SHBA-së për qytetarët amerikanë, të cilët duhet të shmangin Lazaratin, deklarata ndodhi. Kryetari i Komunës së Lazaratit, Dashamir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.575Z

Wikileaks Klosi Problem qe zgjidhet

Ish-shefi i sherbimit sekret shqiptar Fatos Klosi duke komentuar rrjedhjen e informacioneve nga institucionet amerikane shprehet i bindur se behet fjale per nje problem te cilin SHBA do te jene ne gjendje ta kalojne. Ky eshte nje problem i madh per diplomacine amerikane por ata do ta zgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.872Z

Boschard: Korrupsioni problem në Shqipëri

TIRANë-Ambasadori gjerman në Tiranë, Bernd Boschardt, deklaroi sot se korrupsioni në Shqipëri mbetet ende problem dhe se integrimi në Bashkimin Evropian, kërkon luftë të vazhdueshme ndaj këtij fenomeni. Ambasadori Boschard ishte i pranishëm sot në 1-vjetorin e krijimit të Qendrës Komb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama