Rezultate te kerkimit per termin: +Problem

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.938Z

Mendes s’ka problem të zhvishet

Aktorja Eva Mendes ka thënë se nuk e ka problem të zhvishet para kamerave. “Nuk e kam problem të zhvishem,por nuk zhvishem pa një arsye të fort. Por më besoni se për artin unë bëjë çdo gjë”, thotë Eva. “Unë jam një grua moderne e pavarur dhe shumë ambicioze. Por me gjithët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.262Z

"Korrupsion, nje problem serioz"

Kryetari socialist Rama tha se Progres-Raporti thoshte nje vit me pare se korrupsioni eshte nje problem shume serioz. "Sot ky Progres-Raport thote se korrupsioni eshte nje problem vecanerisht serioz. Nje vit me pare Progres-Raporti thoshte se korrupsioni ishte nje fenomen i kudo ndodhur sot ai thote

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.873Z

Boschard:Korrupsioni vijon të mbetet problem

Korrupsioni në Shqipëri vijon të mbetet një problem për vendte e Bashkimit Europain. Ka qënë ambasadori gjerman Bernard Boshart i cili gjatë një aktiviteti në një vjetorin e Qendrës Kombëtare të Licencimit ka theksuar se ky fenomen vazhdon të mbetet një problem për Shqipërinë, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.859Z

Kaka nuk është problem për Realin

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho ka deklaruar se mesfushori Leite Kaka nuk paraqet problem për gjigantin spanjoll edhe pse mbeti në klub gjatë afatit kalimtar të verës. Kaka spekulohej me rikthim në Milan pasi u bë e qartë se nuk do të jetë titullar në ekipin e Mourinhos. Por, marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.556Z

Shkarkimi s’është problem

Menaxheri i Chelseas, Carlo Ancelotti thotë se nuk do të jetë problem për të nëse shkarkohet nga detyra në fund të këtij sezoni. Strategu italian thekson se tani nuk është koha e duhur të kërkohet fajtori për dështimet e ekipit këtë sezon dhe sipas tij, rreth kësaj duhet të vendos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.228Z

Obama: Ndryshimet klimaterike, problem urgjent

Presidenti i zgjedhur Barak Obama dhe fituesi i cmimit Nobel per Paqen, Al Gore, jane shprehur te shqetesuar per ndryshimet e klimes dhe e kane cilesuar kete problem si nje ceshtje te sigurise kombetare. “Duhet te trajtohet ne menyre serioze, epoka e stuhive ka mbaruar, ashtu sic ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.225Z

Raporti DASH: “Korrupsioni qeveritar, problem serioz”

Autori i Lajmit: RedaksiaDepartamenti Amerikan i Shtetit ka publikuar dje raportin për të drejtat e njeriut për vitin 2009. Raporti citon OSBE-në dhe ODIHR-in për sa u takon zgjedhjeve të 28 Qershorit, ku procesi u konsiderua si më i mirë se në të kaluarën, por nuk përmbushi standardet n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama