Rezultate te kerkimit per termin: +Problemi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.941Z

Jeremic: Kosovai vetmi problemi Balkanit

BEOGRAD- Shefi i diplomacisë serbe, Vuk Jeremic ka paralajmëruar se në mbledhjen e sotme të Këshillit të Përhershëm të OSBE-së, që mbahet në Vjenë, do të theksojë faktin se marrëdhëniet në rajon janë përmirësuar në mënyrë drastike, por se ekziston edhe vetëm një çështje s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.961Z

SHBA, papunesia problemi ekonomik

Problemi me shqetesues me te cilin po perballet ekonomia amerikane, ai i papunesise ka deyruar presidentin amerikan Barak Obama te leshoje alarmin. “Do te bejme c’eshte e mundur, do shqyrtojme te gjitha rruget e mundshme per te hapur vende te reja pune. Nderkaq dua te rithekso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.909Z

Problemi verior i Ramës

Share Nga Eduard Zaloshnja   Në qoftë se 140 mandatet e Kuvendit do të përcaktoheshin vetëm nga votat e 8 qarqeve të Shqipërisë së Mesme dhe të Jugut, koalicioni i udhëhequr nga Rama do të kishte siguruar 71 mandate në zgjedhjet e 2009-ës, ndërsa koalicioni i udhëhequr nga Ber

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.782Z

Problemi gol

Jose Mourinho me ardhjen e tij ne bankinen e Real Madridit ka kthyer sigurine ne mbrojtjen e ekipit por ai brengoset nga mungesa e efikasitetit te sulmuesve. Nje fakt i tille perkrahet edhe nga statistikat e publikuara nga e perditshmja sportive spanjolle Marca. Pas barazimit 0-0 te shtunen ne udh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.246Z

Problemi i parkingut

Problemi i parkingut ne kryeqytet ka ngacmuar regjisorin e ri  Klajdi Papadhimitrin, per te realizuar  filmin me metrazh te shkurter “Parking”. Kineasti thote se skenari i shkruar nga Renato  Kalemi e grishi menjehere, pasi është mjaft aktuale dhe e hasur nga kus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.454Z

Jeremic Serbia seshte problemi i rajonit

Ministri i Jashtëm serb, Vuk Jeremic ka hedhur poshtë deklaratat e ish-kryeministrit malazez Milo Gjukanovic, se Serbia është problemi kryesor i rajonit. “Nuk është Serbia problemi më i madh. Në vitet e fundit ajo ka bërë shum&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.480Z

Papandreu: Ne kemi një problem, sjemi problemi

Jorgos Papandreu,  ish-kryeministri grek ka kerkuar nga BE te vendose se cfare do te beje me ta dhe me eurozonen. Ne nje interviste per CNN, Papandreu eshte shprehur i zemeruar me deklaratat qe i cilesojne grket si vete problemi ne kete ceshtje dhe histori krize. “Shume kane thene se ju greke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama