Rezultate te kerkimit per termin: +Problemi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.782Z

Problemi gol

Jose Mourinho me ardhjen e tij ne bankinen e Real Madridit ka kthyer sigurine ne mbrojtjen e ekipit por ai brengoset nga mungesa e efikasitetit te sulmuesve. Nje fakt i tille perkrahet edhe nga statistikat e publikuara nga e perditshmja sportive spanjolle Marca. Pas barazimit 0-0 te shtunen ne udh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.246Z

Problemi i parkingut

Problemi i parkingut ne kryeqytet ka ngacmuar regjisorin e ri  Klajdi Papadhimitrin, per te realizuar  filmin me metrazh te shkurter “Parking”. Kineasti thote se skenari i shkruar nga Renato  Kalemi e grishi menjehere, pasi është mjaft aktuale dhe e hasur nga kus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.454Z

Jeremic Serbia seshte problemi i rajonit

Ministri i Jashtëm serb, Vuk Jeremic ka hedhur poshtë deklaratat e ish-kryeministrit malazez Milo Gjukanovic, se Serbia është problemi kryesor i rajonit. “Nuk është Serbia problemi më i madh. Në vitet e fundit ajo ka bërë shum&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.480Z

Papandreu: Ne kemi një problem, sjemi problemi

Jorgos Papandreu,  ish-kryeministri grek ka kerkuar nga BE te vendose se cfare do te beje me ta dhe me eurozonen. Ne nje interviste per CNN, Papandreu eshte shprehur i zemeruar me deklaratat qe i cilesojne grket si vete problemi ne kete ceshtje dhe histori krize. “Shume kane thene se ju greke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.936Z

Branko Merxhani: Problemi i gruas

Si shkruanin paraardhësit Problemi i gruas Nga Branko Merxhani Botuar më 1937 Një nga ngjarjet shoqërore më me rëndësi të muajit të kaluar, është, pa dyshim, vendimi që mori Këshilli i përhershëm i Komunitetit Mysliman për zbulimin e fytyrës së gruas. Ky vendim përparimdashës ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.789Z

Parku ka vdekur prej kohësh, problemi është tjetër

Nga Artan Fuga Me rastin e këtij konkursit për ato karabinatë që duan të ndërtojnë midis Gardës dhe Universitetit Politeknik, përsëri shoh individë, urbanistë, qytetarë aktivë, që megjithë respektin, më duket se kanë dalë fare nga tema, na çojnë në rrugë pa krye, bëjnë sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.557Z

ÇA PROBLEMI KA?

SONILA KAPIDANI Është një pyetje e artikuluar nga dy persona të ndryshëm publikë që ka pushtuar hapësirat e humorit mediatik kohët e fundit. Pyetje me vend që na shtyn të kërkojmë përgjigjen kur bëhet fjalë për prezantimin e një njeriu publik. Prezantimi i një produkti që është

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama