Rezultate te kerkimit per termin: +Problemi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.923Z

Kuvend Topalli Qeveria e perfshire ne skandale Balla Ti merrje dieta

Transmetuar me 29102015 - 1214 PUBLICITET Tirane 29 tetor 2015 NOAal- Qysh ne nisje te saj seanca e sotme parlamentare eshte perfshire nga debati per shkak te nje problemi ne fonine e salles se seancave i cili me tej u pasua m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.621Z

Pronat, deputeti Selami ndjesë pronarëve: PD pjesë e problemit

Me votat e mazhorancës, Kuvendi rrëzoi seancën e sotme dekretin e Presidentit Nishani për ligjin e pronave. Më herët gjatë seancës, deputeti i Partisë Demokratike, Eduart Selami duke e cilësuar çështjen e pronës si problem të përbashkët, kërkoi nga mazhoranca të tërhiqet nga ligji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.554Z

Manjani Reforma ne drejtesi seshte ceshtje ekspertesh duhet gjykate mbi pushtetin

Transmetuar me 19122015 - 1130 Ylli Manjani gjate bashkebisedimit me studentet PUBLICITET Tirane 19 dhjetor 2015 NOAal- Ministri i Drejtesise Ylli Manjani e cileson reformen ne drejtesi si tejet te rendesishme per integrimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.973Z

Rama ne Malesine e Madhe Projekti me i madhi i ndermarre per vaditjen dhe kullimin

Transmetuar me 29032016 - 1438 Shkoder 29 mars 2016 NOAal - Kryeministri Edi Rama ka inspektuar perfundimin e punimeve per Ndermarrjen e Ujesjelles-Kanalizimeve ne Gruemire te Malesise se Madhe Ne fjalen e tij Rama u shpreh se projek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.095Z

Pini kete leng cdo dite do te keni jete te gjate

Transmetuar me 03052016 - 1753 Hirren shumica nuk e pelqejne por kur ta kuptoni se sa e shendetshme eshte do ta pini cdo dite Hirra eshte konsumuar qe ne koherat e lashta si nje ilac popullor dhe mund tju ndihmoje qe te cliroheni nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.771Z

Rama ne Klos Nese vazhdoni me avazin e PD sdi si mund tiu ndihmojme

Transmetuar me 19052015 - 0930 Mat 19 maj 2015 NOAal- Kryeministri Edi Rama gjate nje takimi elektoral ne Klos ku prezantoi kandidatne e Aleances per Shqiperine Europiane Valbona Kola tha se kandidatja e majte duhet votuar per te sjelle ndryshiminbr br Kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.677Z

Lubonja: A do ta kapërcejnë oqeanin anijet e Blushit dhe Bojaxhiut?

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në studion e News24 në rubrikën Opinion daljen e forcave të reja politike në skenë siç është ajo e Gjergj Bojaxhiut, Sfida për Shqipërinë apo forca ende e jo zyrtare e Ben Blushit. Një problem që ia kam thënë Bojaxhiut, ka të bëjë me thënien e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama