Rezultate te kerkimit per termin: +Problemi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.554Z

Manjani Reforma ne drejtesi seshte ceshtje ekspertesh duhet gjykate mbi pushtetin

Transmetuar me 19122015 - 1130 Ylli Manjani gjate bashkebisedimit me studentet PUBLICITET Tirane 19 dhjetor 2015 NOAal- Ministri i Drejtesise Ylli Manjani e cileson reformen ne drejtesi si tejet te rendesishme per integrimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.973Z

Rama ne Malesine e Madhe Projekti me i madhi i ndermarre per vaditjen dhe kullimin

Transmetuar me 29032016 - 1438 Shkoder 29 mars 2016 NOAal - Kryeministri Edi Rama ka inspektuar perfundimin e punimeve per Ndermarrjen e Ujesjelles-Kanalizimeve ne Gruemire te Malesise se Madhe Ne fjalen e tij Rama u shpreh se projek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.095Z

Pini kete leng cdo dite do te keni jete te gjate

Transmetuar me 03052016 - 1753 Hirren shumica nuk e pelqejne por kur ta kuptoni se sa e shendetshme eshte do ta pini cdo dite Hirra eshte konsumuar qe ne koherat e lashta si nje ilac popullor dhe mund tju ndihmoje qe te cliroheni nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.771Z

Rama ne Klos Nese vazhdoni me avazin e PD sdi si mund tiu ndihmojme

Transmetuar me 19052015 - 0930 Mat 19 maj 2015 NOAal- Kryeministri Edi Rama gjate nje takimi elektoral ne Klos ku prezantoi kandidatne e Aleances per Shqiperine Europiane Valbona Kola tha se kandidatja e majte duhet votuar per te sjelle ndryshiminbr br Kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.677Z

Lubonja: A do ta kapërcejnë oqeanin anijet e Blushit dhe Bojaxhiut?

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në studion e News24 në rubrikën Opinion daljen e forcave të reja politike në skenë siç është ajo e Gjergj Bojaxhiut, Sfida për Shqipërinë apo forca ende e jo zyrtare e Ben Blushit. Një problem që ia kam thënë Bojaxhiut, ka të bëjë me thënien e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.728Z

Varoufakis: SYRIZA do të shuhet, zyrtarizohet së shpejti

Ish-ministri grek i Financave, Yanis Varoufakis, gjatë një interviste të dhënë për "Corriere della Sera", ka thënë se Syriza nuk do të ekzistojë më. Ai thotë edhe se problemi i Greqisë është Europa. AdPlatformZone =

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.506Z

Totozani: Institucionet që nuk do të na përgjigjen do përfundojnë në Prokurori

Të gjitha institucionet apo individë të caktuar që nuk do ti përgjigjen në kohë rekomandimeve të Avokatit të Popullit do të përfundojnë në Prokurori. Lajmin e bëri të ditur Avokati i Popullit, Igli Totozani, i cili nga studio e lajmeve në Ora News tha se institucioni i tij ka ngritur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama