Rezultate te kerkimit per termin: +Problemi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.494Z

Klinika me pak infermierë, por me numër rekord të pacientëve

Por jo të gjitha rastet e kishin vendin në këtë repart. Edhe këtë vit, Klinika Emergjente u ngarkua me raste që nuk i përkisnin natyrës emergjente, gjë që në vazhdimësi po e pengon punën e stafit në këtë klinikë. Drejtues të kësaj klinike thonë se rregullimi i sistemit të refer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.776Z

O’Shea përfundon sezonin

Mbrojtësi i Manchester Unitedit, John O’Shea, pritet të mungojë në pjesën e mbetur të sezonit, për shkak të një problemi me qarkullimin e gjakut në këmbë. “Ai ka pësuar lëndim të tmerrshëm. Është një prej atyre lëndimeve të pazakonshme. Ka problem me qarkullimin e gjakut, a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.975Z

Rekord vetëvrasjesh në ushtrinë amerikane

Është viti i dytë rresht që numri i të vetëvrarëve në radhët e ushtarëve amerikanë shënon rekord. Sipas burimeve zyrtare mësohet se gjatë vitit 2008 janë konfirmuar 128 vrasje, ndërkohë që janë ende nën hetim 15 vdekje të tjera. Zyrtarët e ushtrisë nuk ditën t‘i jepnin një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.072Z

SHBA: Irani ka material nuklear sa për një bombë

Majk Mullen, numri një i Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë Amerikane bëri dje me dije se, falë informacioneve, shteti i tij është i bindur se Irani zotëron aq material nuklear sa i duhet për të prodhuar një bombë atomike. Pavarësisht fjalëve për një përmirësim të mundshëm t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.714Z

Tali: Situate e veshtire ne Kosove

Deputeti i pavarur i parlamentit te Kosoves, Driton Tali ka reshtuar nje sere arsyesh te cilat shkaktojne situaten e veshtire ne Kosove. Sipas tij, nje prej shkaqeve jane edhe te huajt qe vijne me mision ne Kosove. “Vijne per te kryer nje pune te caktuar per nje muaj dhe e zgjasin&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.629Z

Juventus, presing për Shvajnshtajger

Interesimi Pas Riberisë dhe Roben, Juventusi po interesohet edhe për një tjetër lojtar të Bajernit të Mynihut. Bëhet fjalë për 26-vjeçarin Bastian Shvajnshtajger, i cili është një “mesfushor universal”, pasi mund të aktivizohet lehtësisht në të gjithë sektorët e këti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.033Z

Gjirokaster, numerim normal ne KZAZ 25

Ka nisur numerimi ne KZAZ-ne numer 25 ne Gjirokaster, pas nje problemi qe u zgjidh shpejt pas komunikimit me KQZ-ne. Nderkohe ne Tepelene vetem nje kuti ka mbetur per t'u numeruar dhe PS eshte para.Ne Sarande e Ksamil pothuajse ka perfunduar numerimi i votave dhe Partia Socialiste ndodhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama