Rezultate te kerkimit per termin: +Problemi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.776Z

O’Shea përfundon sezonin

Mbrojtësi i Manchester Unitedit, John O’Shea, pritet të mungojë në pjesën e mbetur të sezonit, për shkak të një problemi me qarkullimin e gjakut në këmbë. “Ai ka pësuar lëndim të tmerrshëm. Është një prej atyre lëndimeve të pazakonshme. Ka problem me qarkullimin e gjakut, a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.975Z

Rekord vetëvrasjesh në ushtrinë amerikane

Është viti i dytë rresht që numri i të vetëvrarëve në radhët e ushtarëve amerikanë shënon rekord. Sipas burimeve zyrtare mësohet se gjatë vitit 2008 janë konfirmuar 128 vrasje, ndërkohë që janë ende nën hetim 15 vdekje të tjera. Zyrtarët e ushtrisë nuk ditën t‘i jepnin një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.072Z

SHBA: Irani ka material nuklear sa për një bombë

Majk Mullen, numri një i Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë Amerikane bëri dje me dije se, falë informacioneve, shteti i tij është i bindur se Irani zotëron aq material nuklear sa i duhet për të prodhuar një bombë atomike. Pavarësisht fjalëve për një përmirësim të mundshëm t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.714Z

Tali: Situate e veshtire ne Kosove

Deputeti i pavarur i parlamentit te Kosoves, Driton Tali ka reshtuar nje sere arsyesh te cilat shkaktojne situaten e veshtire ne Kosove. Sipas tij, nje prej shkaqeve jane edhe te huajt qe vijne me mision ne Kosove. “Vijne per te kryer nje pune te caktuar per nje muaj dhe e zgjasin&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.629Z

Juventus, presing për Shvajnshtajger

Interesimi Pas Riberisë dhe Roben, Juventusi po interesohet edhe për një tjetër lojtar të Bajernit të Mynihut. Bëhet fjalë për 26-vjeçarin Bastian Shvajnshtajger, i cili është një “mesfushor universal”, pasi mund të aktivizohet lehtësisht në të gjithë sektorët e këti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.033Z

Gjirokaster, numerim normal ne KZAZ 25

Ka nisur numerimi ne KZAZ-ne numer 25 ne Gjirokaster, pas nje problemi qe u zgjidh shpejt pas komunikimit me KQZ-ne. Nderkohe ne Tepelene vetem nje kuti ka mbetur per t'u numeruar dhe PS eshte para.Ne Sarande e Ksamil pothuajse ka perfunduar numerimi i votave dhe Partia Socialiste ndodhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.821Z

Ndoka feston me romet

Kryetari i Partise Demokristiane, Nard Ndoka ishte me nje tjeter perfaqesuese te komunitetit rom, shoqaten “Romi per romin”, me perfaqesues te se ciles festoi Shen Gjergjin. “Sot ne jemi se bashku edhe me dy kandidatet qe do t'ju perfaqesojne neser, pra te tentojme qe m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama