Rezultate te kerkimit per termin: +Problemi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.759Z

Problemi i problemit

Në çastin kur dikush cilëson diçka si "problem", fillon problemi i vërtetë. Nga ky kënd mund të thuhet se njerëzit, që ndjejnë se "zgjidhin probleme", jetojnë krejt ndryshe. Ata e bëjnë jetën të vështirë për veten e për të tjerët, si ai violinisti i papërgatitur, interpretim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.200Z

Me maturantët? Ku është problemi?

Nga Artan Fuga Ore, disa bëjnë sikur nuk kuptojnë, ose janë kokëtrashë, kokë-mpitë, ose bëjnë shejtan budallain. Se kokëderra janë që janë! Nuk është puna ore ti se do të futen apo jo të gjithë maturantët në shkollë! A thua se ka vende! Sikur janë vende në stadium. Vende hap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.551Z

Problemi i Kides

Kida është bërë këngëtare e njohur. Ajo ka shumë mbrëmje muzikore dhe po e jeton famën në një moshë të re. Ndoshta shoqet e gjenerates mendojnë se Kida tashmë ka çdo gjë që i duhet, por në fakt edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.301Z

Problemi i opozitës është opozita

Nga Albi Xhunga Që një opozitë të kërkojë zgjedhje të parakohshme është mëse e natyrshme, por që zgjedhjet e parakohshme ti kërkojë një opozitë që sapo ka dalë nga një humbje turpëruese në përballjen e fundit dhe fare të freskët elektorale, kjo së paku është e çuditshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.442Z

Perez: Benitez është zgjidhja, jo problemi

Presidenti i Realit të Madridit, Florentino Perez, ka konfirmuar edhe një mbështetjen për trajneri Rafa Benitez. Nuk është e vërtetë se lojtarët nuk duan të punojnë së bashku me Benitezin, tha Perez për El Larguero teksa zbuloi se ka biseduar me lojtarët. Presidenti i madrilenve nënvi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.941Z

Jeremic: Kosovai vetmi problemi Balkanit

BEOGRAD- Shefi i diplomacisë serbe, Vuk Jeremic ka paralajmëruar se në mbledhjen e sotme të Këshillit të Përhershëm të OSBE-së, që mbahet në Vjenë, do të theksojë faktin se marrëdhëniet në rajon janë përmirësuar në mënyrë drastike, por se ekziston edhe vetëm një çështje s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.961Z

SHBA, papunesia problemi ekonomik

Problemi me shqetesues me te cilin po perballet ekonomia amerikane, ai i papunesise ka deyruar presidentin amerikan Barak Obama te leshoje alarmin. “Do te bejme c’eshte e mundur, do shqyrtojme te gjitha rruget e mundshme per te hapur vende te reja pune. Nderkaq dua te rithekso

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama