Rezultate te kerkimit per termin: +Projektit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.662Z

Certefikohen 20 kursantet e pare te projektit FAMA

Ka përfunduar sot projekti F.A.M.A, Kurs i Formimit në Mjeshtërinë Antike. Plot 20 shqiptarë të moshave të ndryshme kanë marrë sot certifikatën e njohjes se kursit profesional. LECE - Në kuadër të programit të iniciativës komunitare “Interreg 3 Itali-Shqipëri”, ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.780Z

Myslimanët, “jo” projektit fitues të xhamisë

04/05/2011  Komuniteti: Bashkia nuk u është përgjigjur kërkesave tona, projekti fitues i parakohshëm Nuk është zgjidhur leja e sheshit të ndërtimit dhe shpronësimi i sipërfaqes së truallit Myslimanët dalin kundër projektit të përzgjedhur nga Bashkia e Tiranës për ndër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.423Z

“Angazhim maksimal për realizimin e projektit TAP”

21-01-2013 / Gazeta 55 Gazsjellësi Trans Adriatik – kryeministri Berisha takon drejtorin e projektit, Kjetil TunglandQeveria shqiptare është e angazhuar maksimalisht në mbështetje të projektit të TAP-it, si projekti më efikas dhe eficent i furnizim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.307Z

Rëndësia e Projektit Aleanca e Qytetërimeve

Stamboll - Ministri i Jashtëm i Spanjës Miguel Angel Moratinos ka vlerësuar se \"Pjesëmarrja e Obamës në Forumin që do të zhvillohet në Stamboll do të jetë një përgjigje për ata që kërkojnë t\'ia ulin rëndësinë projektit të Aleancës së Qytetërimeve\". Ministri i Jashtëm Span

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.282Z

LSI kerkon të pezullohet financimi i projektit për laboratorët spitalorë

Lëvizja Socialiste për Integrim ka paraqitur ditën e sotme një kërkesë që të pezullohet financimi i projektit të partneritetit publik privat për laboratorët spitalorë gjatë vitit të ardhshëm. Kërkesa është firmosur nga kreu i Grupit Parlamentar të LSI­së, Petrit Vasili drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.217Z

“Hap i rëndësishëm për realizimin e projektit”

29-09-2012 / Gazeta 55 Drejtori i TAP, Kjetil Tungland Drejtori i gazsjellësit TransAdriatik, Kjetil Tungland ka përshëndetur memorandumin e nënshkruar mes Shqipërisë, Italisë dhe Greqisë lidhur me këtë projekt. Në një deklaratë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.411Z

Italia i bashkohet projektit për Qendrën e Shërbimeve Publike

Ngritja e Qendrës së Integruar të Shërbimeve Publike, një projekt i qeverisë shqiptare, që po zbatohet nën drejtimin e Ministres së Inovacionin, Milena Harito duket se ka tërhequr vëmendjen e një tjetër partneri të rëndësishëm. Qeveria Italiane ka vendosur t’i bashkohet PNU

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama