Rezultate te kerkimit per termin: +Prokuroris

Total: 7719
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.059Z

Meta: Po cenohet integriteti i Prokuroris

Kryetari i Lvizjes Socialiste pr Integrim Ilir Meta ka denoncuar me forc, at q ai e ka konsideruar si fushat t kryeministri Berisha kundr pavarsis s Prokuroris. Meta tha se Berisha ka cenuar integritetin e e Prokuroris, teksa deklaronte urdhrimin pr nj hetim ndrkombtar pr shtjen Fazlli. Kjo sjell

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.855Z

shtja Mediu, Ndoka: Mbshtetje Prokuroris pr hetimet

Kreu i demokristianve Nard ndoka ka reaguar sot pr krkesn e Prokuroris pr heqjen e imunitetit t deputetit Fatmir Mediu. Pas reagimit t Presidentit Bamir Topi, edhe Ndoka u shpreh se mbshtet Prokurorin pr hetimet rreth ngjarjes s Grdecit dhe se ka besim n objektivitetin e saj. PDK-ja mbshtet hetim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.477Z

Vrasja e gjyqtarit, Halimi: Presim hetimet e Prokurorisë

POGRADEC-Të gjitha shqetësimet e familjareve të gjyqtarit të vrarë, Skerdilajd Konomi do të shqyrtohen me korrektësi, deklaroi sot nga Pogradeci, Ministri i Drejtësisë Eduart Halimi. I pyetur rreth hetimeve për vrasjen e gjyqtarit, sipas ministrit ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.863Z

Shkarkohet për keq administrim drejtori i Prokurorisë së Beratit

TIRANE – Drejtuesi i Prokurorisë së rrethit të Beratit, Xhemal Saliaj, është shkarkuar sot nga detyra për shkak të keq administrimit të dokumentacionit dhe mos ushtrimit të funksioneve drejtuese, njoftohet në një komunikatë për s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.794Z

Prokurorisë kosovare i rrjedhin mesazhet e dashurisë (Video)

Një hulumtim i kryer nga emisioni Drejtësia në Kosovë ka zbuluar një skandal të ri të rrjedhjes së informacioneve konfidenciale nga dosjet e prokurorisë. Hulumtimi i kryer në mes muajve qershor dhe shtator ka zbuluar se tabulatetet e mesazheve ku nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.358Z

21 janari, takohen krerët e prokurorisë dhe policisë

TIRANË - Kreu i Prokurorisë së Tiranës, Sokol Malaj dhe Drejtori i Policisë së Tiranës, Sajmir Muça, zhvilluan një ditë më parë një takim pune lidhur me hetimin e ngjarjeve të 21 janarit. Burime të rezervuara nga strukturat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.031Z

I aksidentuari është shofer i Prokurorisë Speciale

(E plotësuar)Liridona Kozmaqi, zëdhënëse e Prokurorisë Speciale të Kosovës, tha për KALLXO.com se i lënduari në këtë aksident është një vozitës i Prokurorisë i cili ka qenë në detyrë zyrtare duke d&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama