Rezultate te kerkimit per termin: +Prokuroris

Total: 7719
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.863Z

Shkarkohet për keq administrim drejtori i Prokurorisë së Beratit

TIRANE – Drejtuesi i Prokurorisë së rrethit të Beratit, Xhemal Saliaj, është shkarkuar sot nga detyra për shkak të keq administrimit të dokumentacionit dhe mos ushtrimit të funksioneve drejtuese, njoftohet në një komunikatë për s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.794Z

Prokurorisë kosovare i rrjedhin mesazhet e dashurisë (Video)

Një hulumtim i kryer nga emisioni Drejtësia në Kosovë ka zbuluar një skandal të ri të rrjedhjes së informacioneve konfidenciale nga dosjet e prokurorisë. Hulumtimi i kryer në mes muajve qershor dhe shtator ka zbuluar se tabulatetet e mesazheve ku nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.358Z

21 janari, takohen krerët e prokurorisë dhe policisë

TIRANË - Kreu i Prokurorisë së Tiranës, Sokol Malaj dhe Drejtori i Policisë së Tiranës, Sajmir Muça, zhvilluan një ditë më parë një takim pune lidhur me hetimin e ngjarjeve të 21 janarit. Burime të rezervuara nga strukturat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.031Z

I aksidentuari është shofer i Prokurorisë Speciale

(E plotësuar)Liridona Kozmaqi, zëdhënëse e Prokurorisë Speciale të Kosovës, tha për KALLXO.com se i lënduari në këtë aksident është një vozitës i Prokurorisë i cili ka qenë në detyrë zyrtare duke d&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.829Z

Vonesat e prokurorisë, lirohet Gazmend Sallaku

Lirohet nga qelia, Gazmend Sallaku, ish-drejtori i Qendrës Sportive "Qemal Stafa", i akuzuar për korrupsion. Vendimi për lirimin e tij është marrë nga gjykata e Apelit të Tiranës, e cila ka ndryshuar masën e sigurisë nga arrest me burg me afat 30-dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.053Z

Inaugurohet objekti i Prokurorisë Themelore në Pejë

Në një ceremoni të organizuar nga Ministria e Drejtësisë në bashkëpunim me Ministrinë e Administratës Publike dhe Prokuroria e Shtetit, sot u bë inaugurimi i objektit të Prokurorisë Themelore në Pejë në të cilën kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.543Z

Imamët e arrestuar, ja përgjigjja e Prokurorisë së Shtetit

Me kërkesë të Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës për Urdhër bastisje dhe ndalim dhe pas vendimit të Gjyqtarit të procedues paraprake të Gjykatës Kompetente, sot është zhvilluar një aksion i Policis&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama