Rezultate te kerkimit per termin: +Prokuroris

Total: 7719
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.829Z

Vonesat e prokurorisë, lirohet Gazmend Sallaku

Lirohet nga qelia, Gazmend Sallaku, ish-drejtori i Qendrës Sportive "Qemal Stafa", i akuzuar për korrupsion. Vendimi për lirimin e tij është marrë nga gjykata e Apelit të Tiranës, e cila ka ndryshuar masën e sigurisë nga arrest me burg me afat 30-dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.053Z

Inaugurohet objekti i Prokurorisë Themelore në Pejë

Në një ceremoni të organizuar nga Ministria e Drejtësisë në bashkëpunim me Ministrinë e Administratës Publike dhe Prokuroria e Shtetit, sot u bë inaugurimi i objektit të Prokurorisë Themelore në Pejë në të cilën kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.543Z

Imamët e arrestuar, ja përgjigjja e Prokurorisë së Shtetit

Me kërkesë të Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës për Urdhër bastisje dhe ndalim dhe pas vendimit të Gjyqtarit të procedues paraprake të Gjykatës Kompetente, sot është zhvilluar një aksion i Policis&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.562Z

Petrit Fusha zgjidhet anëtar i Këshillit të Prokurorisë

TIRANË - Prokurori i Tiranës, Petrit Fusha është zgjedhur si anëtari më i ri i Këshillit të Prokurorisë. Zgjedhja e tij është bërë sipas ligjit nga votimi i të gjithë trupës së prokurorëve. Nën drejti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.067Z

Haxhiu: Nuk do t’i përgjigjem thirrjes së Prokurorisë

Deputetja e Vetëvendosjes Albulena Haxhiu është shprehur se nuk do t’i përgjigjet Prokurorisë së Shtetit e cila ditë më parë i ka dërguar ftesë për intervistë lidhur me hedhjen e gazit lotsjellës gjatë seancave në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.831Z

Kreu i Prokurorisë së Përgjithshmepropozon lëvizjen e disa prokurorëve

TIRANE- Kreu i Prokurorisë së Përgjithshme Adriatik Llalla propozon lëvizjen e disa prokurorëve në Tiranë dhe rrethe. Kështu prokurori Shahin Pasha nga Kurbini propozohet për në Tiranë. Në kryeqytet pritet të transferohen edhe prokuror

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.657Z

Mbrojtja e të drejtave të njeriut, Avokati i Popullit kërkesa prokurorisë

TIRANË- Avokati i Popullit, Igli Totozani, kërkoi sot të vlerësohen me seriozitet të madh dhe me prioritet nga ana e Prokurorive të Rretheve Gjyqësore, hetimet e rasteve të keqtrajtimeve në komisariatet e policisë si dhe në institucionet peniten

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama