Rezultate te kerkimit per termin: +Prokurorit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.364Z

Topi dekreton shkarkimin e prokurorit Dritan Gripshi

Tirane- Presidenti i Republikes, Bamir Topi ka dekretuar dje shkarkimin nga detyra te prokurorit Dritan Gripshit, me detyre prokuror ne Prokurorine e Rrethit Gjyqesor Berat. Shkarkimi i tij u be me motivacionin “per shkelje qe diskreditojne rende figuren e prokurorit”. Dekretimi erdhi pas propo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.466Z

Zhvillohet ceremonia mortore e prokurorit Xhevat Hana

Te aferm miq kolege personalitete te shumta i kane dhene sot lamtumiren e fundit prokurorit Xhevat Hana i cili u nda nga jeta disa dite me pare pas nje semundjeje te rende. Homazhet jane mbajtur ne ambientet e Qendres Kulturore te Ushtrise dhe me pas trupi i pajete i prokurorit Hana eshte percjell

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.197Z

Përgjimi për korrupsion, tre vjet burg prokurorit Mulkurti

26/01/2011  Gjykata njeh si provë përgjimin privat. Dënim me 6 muaj për avokatin Ndreca TIRANE- Ish- prokurori i Kavajës, Musa Mulkurti, që u kap “mat” duke i marrë një qytetari para në këmbim të uljes së dënimit, është shpallur fajtor nga gjykata e Tiranës duke u dënu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.065Z

Prangoset grabitesi i makines se prokurorit

Shërbimet e Komisariatit numër 3 të Policisë së Tiranës brenda një jave kanë zbuluar vjedhjet e dy automjeteve, njëra prej të cilave i përkiste prokurorit, Bilbil Mete.  Rasti më i fundit është ai i automjetit tip fuoristrad&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.622Z

"Sefgjini", kërcënohet gruaja e prokurorit

  Prokurori që çoi në gjykatë kreun e Tatimeve dhe bashkëshortja e tij denoncojnë kërcënimet. Merren në mbrojtje nga policia TIRANË- Pa kaluar 10 ditë nga kërcënimi që Arben Sefgjini i bëri në sallën e gjyqit, prokurori i dosjes së Remzi Hoxhës, Xhevat Hana, pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.754Z

Rasti “Sopa”, Teuta para Prokurorit

( E politesuar) Teuta Sopa, bashkëshortja e ish- zyrtarit të lartë të qeverisë së Kosovës Hambi Sopa, po vazhdon të rrëfehet para prokurit të Prokurorisë Speciale. Teuta, po përballet me pyetjet e prokurorit Blerim Isufaj rreth rastit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.271Z

Krimet e Rënda, arrest me burg prokurorit Haxhi Giu

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë këtë të shtunë masën e sigurisë arrest me burg për prokurorin Haxhi Giu, i arrestuar pak ditë më parë. Giu, i njohur si ish-anëtar i grupit të prokurorëve të çështjes Hajdari, akuzohet për korrupsion pasiv gjatë ushtrimit të detyrës. Nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama