Rezultate te kerkimit per termin: +Propozoj

Total: 2158
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.447Z

Vjedhja e BSH, Braçe: Do propozoj analizën dhe nxjerrjen e përgjegjësive

TIRANË- Kryetari i komisionit kuvendor të Ekonomisë Erion Barçe ka reaguar sot lidhur me skandalin e vjedhjes së Bankës së Shqipërisë. Në një postim në “facebook” ai shkruan se do i propozojë Komisionit të Ekonomisë që sesionin e ri të Kuvendit ta nisë me analizën dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.169Z

Basha-Eliza Dushku: I propozoj të jetë Ambasadore e Tiranës

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha priti sot në zyrën e tij, aktoren e njohur shqiptaro-amerikane, Eliza Dushku. Kryebashkiaku, i dhuroi aktores Kullën e Sahatit të Tiranës, simbolikën e qytetit, si dhe i bëri të ditur se do t`i propoz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.856Z

I jep të dashurit udhëzime se si ti propozojë martesë

Jordin Sparks i ka dhënë udhëzime të dashurit të saj, këngëtarit, Jason Derulo se ti propozojë asaj martesë. Te dy këngëtarët janë në lidhje për më shumë se 18 muaj dhe deri më tani nuk kanë mbajtur asgj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.176Z

Itali, Bersani: PD do të propozojë një tjetër kandidat për president

ROMË - Partia Demokratike, (PD), do të propozojë një kandidat të ri për president pasi gjatë raundit të parë të votimeve të realizuar dje kandidati i paraqitur, ish-kreu i Senatit, Franco Marini nuk arriti të merrte shumicën e nevojshm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.405Z

Nikoliq sheh ëndrra, thotë se do të propozojë zgjidhjen për Kosovën

Presidenti i Serbisë, Tomisllav Nikoliq ka paralajmëruar se Qeveria e Serbisë së shpejti do të “propozojë zgjidhjen përfundimtare të çështjes së Kosovës”. “Në këtë propozim po punojmë intensivisht, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.449Z

Vjedhja në BSH, Braçe: Do ti propozoj Kuvendit të nisë me nxjerrjen e përgjegjësive

Kreu u komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçe përmes rrjetit social facebook ka bërë me dije se do ti propozojë Komisionit të Ekonomisë që sesioni i ri i Kuvendit të nis me analizën dhe nxjerrjen e përgjegjësve ligjor për Guvernatorin e Bankës dhe Këshillin Mbikqyrës të saj. Do ti p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.007Z

Bulevardi i Tiranës, banorët: Të shfuqizohet VKM. Vorpsi: Do ja propozoj kryeministrit 

TIRANË- Projekti për ndërtimin e Bulevardit të Ri të Tiranës është kthyer në një mollë sherri mes qeverisë dhe Bashkisë. Nga ana tjetër edhe banorët që preken nga realizimi i këtij projekti ngrenë zërin për rivlerësim të pronave që do të shpronësohen pasi sipas tyre çmimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama