Rezultate te kerkimit per termin: +Przgjedhurit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.503Z

Fituesit e Lotarisë Amerikane, ja dokumentet që kërkohen para intervistës

Procedurat e plota/Nga garancia financiare, vizitat mjekësore deri dokumentet e shkollës Ambasada Amerikane ka publikuar listën e dokumenteve dhe gjithë procedurën që duhet ndjekur për fituesit e Lotarisë Amerikane. Nga intervista, te garancia financiare, vizitat mjekësore,dokumentet e shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.499Z

Kuvendi rrëzon Muçmatajn, Mediu abstenon

Kandidati për Gjykatën e Lartë, 65 vota kundër, 4 pro e 3 abstenim Kuvendi rron kandidaturn e Vexhi Mumatajt pr antar t Gjykats s Lart. Kandidati i propozuar nga Presidenti i Republiks sht rrzuar me 65 votat e demokratve, ndrkoh q Lvizja Socialiste pr Integrim ka votuar pro

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama