Rezultate te kerkimit per termin: +Pun

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.662Z

Duan punë!

Rreth 1500 pjesëtar të ish TMK-së, të cilët mbeten të pa angazhuar kur Trupa Mbrojtëse e Kosovës u transformua në Forcën e Sigurisë së Kosovës, po kërkojnë punë. Përfaqësuesit e Grupi Iniciues të pjes&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.220Z

Hapet Panairi i Punës, VeliajGjeneratori i punësimit, biznesi

TIRANË- Sot në Pallatin e Kongreseve është çelur panairi i Punës, një pikë që shërben si lidhje mes punëofruesve dhe punëkërkuesve. Në hapjen e panairit ishin të pranishëm dy ministra, Erjon Veliaj, ministri i Mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.718Z

Çelet Panairi i Punës "Horizonte punësimi dhe formimi"

TIRANË - Panairi i Punës "Horizonte punësimi dhe formimi", që u çel sot pasdite në Pallatin e Kongreseve në Tiranë, pritet të ofrojë më shumë se 1 mijë vende pune. Panairi organizohet nga Shërbimi Kombëtar i Punësimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.427Z

Punëtori teknik, vdes në vendin e punës

Vdes në vendin e punës punëtori teknik i shkollës “Luigj Gurakuqi” të Nashecit, në Prizren. Në orët e para të mëngjesit të sotëm, ka ndërruar jetë në vendin e punës puntori teknik i shkollës fillore t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.112Z

Ministria e Punës marrëveshje bashkëpunimi për punësimin e 50 punëkërkuesve

Ministria e Punës dhe e Mirëqenies Sociale, së bashku me "Foundation Kosovo-Luxembour" dhe Komunën e Vitisë, sot kanë arritur Marrëveshjen e Bashkëpunimit për realizimin e projektit "Përkrahje për më të varfërit n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.206Z

Fabrika Rematex lë pa punë mbi 250 punëtorë (Video)

Mbyllja e fabrikës së tjerrtores në Dragash, për kohë të pacaktuar, i ka lënë pa paga mbi 250 punëtorë, duke rritur kështu numrin e të papunëve në vend. Sipas punëtorëve, pronari turk ka plane që të largohet ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.274Z

Bukuria si kriter punësimi

A.Z nuk ishte aq e bukur sa duhet për të plotësuar kriterin e zyrtarëve të bankës që të punësohej. Në vend të saj ishte zgjedhur një vajzë tjetër, që “ua kishte mbushur syrin” menxhmentit. Ajo tregon për Gaze

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama