Rezultate te kerkimit per termin: +Pun

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.841Z

Meta: Me rimëkëmbjen e bujqësisë do të vëmë Myzeqenë në punë.

LUSHNJE - Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, zhvilloi një tur takimesh në Rrethin e Lushnjës. I shoqëruar nga kryesuesi i listës së kandidatëve të LSI-së në qarkun e Fierit, Petrit Vasili, lideri i LSI-së u ndal n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.583Z

Meta: Gjithçka për zhvillimin e bujqësisë dhe rritjen e punësimit

LUSHNJE - Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, i shoqëruar nga kryesuesi i listës së kandidatëve të LSI-së në Qarkun e Fierit, Petrit Vasili, zhvilloi një vizitë në një fermë bujqësore në Rrethin e Lus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.522Z

Bllokimi i punës: Ndërtimtarët protestojnë kundër Komunës së Prishtinës

Këshilli Organizativ i Protestës së Ndërtimtarëve dhe Prodhuesve të Materialeve, ju njofton se të martën (nesër) në orën 11, në Odën Ekonomike të Kosovës, mban konferencë për shtyp, lidhur me protestën paqë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.547Z

Liberalizimi, jo azil dhe pun

Ministria e Jashtme ka nisur informimin zyrtar të qytetarëve për t’u bërë të qartë atyre se liberalizimi i vizave nuk mundëson punësim apo qëndrim të gjatë në vendet e BE-së. Liberalizimi i vizave me Maqedoninë dhe Serbinë solli në Bruksel një fluks të madh kër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.043Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.475Z

Mashtrime me punësim

Të dhëna kontradiktore edhe më tej vazhdojnë t’i servohen opinionit rreth numrit të papunëve në vend. Bazuar në të dhëna zyrtare të Ministrisë dhe Mirëqenies sociale, shihet se numri i të paunëve të regjistruar n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.492Z

Veseli fillon punën

I zgjedhur tri ditë më parë në krye të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka mbajtur sot mbledhejn e parë të kryesisë. Në këtë mbledhje ishin prezent edhe shefat e grupeve parlamentare Adem Grabovci , Donika Kadaj-Bujupi, Visa Ymeri.Ad

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama