Rezultate te kerkimit per termin: +Pun

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.492Z

Veseli fillon punën

I zgjedhur tri ditë më parë në krye të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka mbajtur sot mbledhejn e parë të kryesisë. Në këtë mbledhje ishin prezent edhe shefat e grupeve parlamentare Adem Grabovci , Donika Kadaj-Bujupi, Visa Ymeri.Ad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.733Z

5 mijë euro gjobë ish punëtorit të ProCredit Bankës që i dha informata Vetëvendosjes

Ish- punëtori i ProCredit Bank, Abdullah Thaçi, është gjobitur me 5 mijë euro nga Gjykata Themelore në Prizren në fund të një procesi gjyqësor gati trevjeçar. Thaçi, në fund të procesit, e ka pranuar fajësinë n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.887Z

Emigrantët pasi votojnë, rikthehen në vendet e punës në Greqi

KAKAVIJË- Pas pjesëmarrjes në votime të 23 qershorit emigrantët shqiptarë kanë nisur kthimin në vendet e punës në shtetin Helen. Vetëm në 24 orët e fundit janë larguar nëpërmjet pikës se kalimit kufitar të Kaka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.710Z

Brazil, prostitutat ankohen: S’ka punë, brazilianët duan vetëm të hanë

BRAZIL- Edhe pse jemi në sezonin e kampionatit botëror “Brazil 2014″ dhe qindar- mijëra tifozë i janë drejtuar Brazilit punonjëset e seksit nuk janë të kënaqura aspak me fitmet që kanë nxjerrë. Sipas tyre muaji nuk ka qen&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.729Z

Në një vend normal, kryeministër është punë e rëndë

I nderuar zoti kryeministër, këto radhë iu drejtohen Juve zoti Rama; jo se kam gjë me Ju personalisht, por sepse Ju jeni ulur në kolltukun e kryeministrit. E di që nuk jeni në zyrë, e di që nuk jeni as në Tiranë, por jam i sigurt që, kudo q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.686Z

Pas një viti punë, policia arreston personin që vodhi 22000 euro në Prizren

Arrestohet i dyshuari për vjedhje R.Th nga Caparci i Prizrenit së bashku me një dëshmitar. Këta dyshohen për vjedhjen e 22000 eurove, nga kompania “Transcomerce” me datën 02 gusht 2014 në fshatin Restelicë e Dragashit. Të dyshuarit tanim&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.154Z

BIK-u partive: Leni xhamitë e shamitë, s’janë punë e juaja

Kryesia e Bashkësisë Islame të Kosovës ka reaguar ndaj partive politike në vend, duke u kërkuar që të mos e politizojnë qështjen e shamisë. “Zgjidhja për këtë çështje, dhe çështjet të tjera duhet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama