Rezultate te kerkimit per termin: +Pyetja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.662Z

Pyetja e sikletshme e gazetarit që vuri Putin me shpatulla pas murit

Putin është gjithmonë i prerë dhe saktë në përgjigjet e tij por një gazetar e ka vënë me shpatulla pas murit. Gazetari pyeti Putinin nëse Katerina Tikhova, 29 vjeç, zv.rektorja e Universitetit të Moskës është vajza e tij ilegjitime. Putin iu shmang pyetjes duke thënë se nuk për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.939Z

Zhdukja e Remzi Hoxhes, vijon pyetja e deshmitareve

Ka vijuar ne Gjykaten e Krimeve te Renda pyetja ish-punonjeseve te SHIK-ut pergjate viteve 1992-1996 per te hedhur drite mbi rrembimin e trefishte me pasoje zhdukjen e Remzi Hoxhes. Pese prej tyre mes te cileve edhe ish-kryetari i SHIK-ut te Lezhes apo edhe personi qe arkivonte dokumente

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.216Z

Video/ Pyetja e gruas sikletos Fatmir Xhafajn: Me çfarë ushqeheni?

Me të mbaruar komunikimin me mediat pas mbledhjes së Komisionit të Reformës në Drejtësi, Fatmir Xhafaj është ndalur në rrugë nga një grua, e cila me sa duket e ka vënë jo pak në siklet atë. Nga sa mësohet, gruaja është "shqetësuar" për shëndetin e deputetit. Gruaja: Një pyetje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.180Z

Pyetja që bëjnë njerëzit inteligjentë

Dr. Enriko Ceko Inteligjenca është pak a shumë aftësia apo kapaciteti për logjikë, abstragim e mendime dhe kuptueshmëri, për vetëvlerësim e komunikim, për të mësuar, për të planifikuar dhe për të zgjidhur problemet në mënyrë krijuese. Në përgjithësi njerëzit inteligjentë dal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.518Z

Obama qesh, babai shqiptar qan dhe pyetja: Ku po shkon bota?

Shumëkush është ndjerë i revoltuar kur ka dëgjuar për një tjetër sulm të armatosur në një qytet të madh evropian. Aq më tepër jemi ndjerë të shokuar kur kemi mësuar se mes viktimave janë edhe tre shqiptarë. Mediat kanë publikuar fotot prekëse të Naim Zaberdhës, djali i të c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.696Z

“Gërdeci”, dy avokatë heqin dorë nga pyetja e dëshmitarëve

Është zhvilluar sot në gjykatën e Tiranës gjyqi për tragjedinë e Gërdecit. Në seancën e sotme gjyqësore dy prej avokatëve të të akuzuarve për tragjedinë kanë hequr dorë nga pyetja e dëshmitarëve. &n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.105Z

Pyetja e Bashës që bëri të qeshin me lotë deputetët e PD-së

Deputetët e opozitës janë njohur dje me një propozim të ri që lidhet me reformën në drejtësi. Deputeti i kësaj partie, përfaqësues i opozitës në komisionin e refomës në drejtësi, Oerd Bylykbashi,  e ka prezantuar atë para deputetëve demokratë në mbledhjen e grupit parlamenta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama