Rezultate te kerkimit per termin: +Pyetja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.719Z

FOTOT/ Pyetja është kush të ftoi ty në tapetin e kuq?

Ajo u bë e famshme vitin e shkuar për stilin e saj të jetesës. Mediat e mbiquajtën amerikanen Tan Mom për shkak të fiksimit të saj pas solarëve. Çmenduria e saj për të pasur një trup të nxirë, bëri që ajo të kalojë në ekstrem. Madje ajo u arrestua pasi kishte marrë me vete ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.972Z

Trajkoviç: Pyetja për Kushnerin ishte provokim

Drejtoresha a Shtëpisë së Shëndetit në Graçanicë, Rada Trajkoviç ka deklaruar se është i arsyeshëm reagimi i ministrit të jashtëm francez Bernar Kushner në lidhje me pyetjen e një gazetari serb për "shtëpinë e verdhë". Rada Trajkoviç, e cila e shoqëronte Kushnerin në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.588Z

Kajsiu dhe pyetja Pa Metën, me Metën?

Nga Eduard Zaloshnja Atyre që deshin ta shihnin pa Metën në krah, në garën elektorale kundër Berishës, Rama ua ka plotësuar me kohë dëshirën në 2009-ën dhe në 2011-ën. Në 2009-ën, Rama udhëhiqte një koalicion më të vogël se ai që kishte udhëhequr Nano në 20

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.028Z

VIDEO/ Pyetja një million dollarëshe: Kush i njeh aleatët e Bashës?

Lulzim Basha ka mbledhur sot aleatët e Partisë Demokratike. Ai tha se ka diskutuar me ta për zgjedhjet e ardhshme. Por, kush janë aleatët e Bashës? Në mbledhje ka qenë Fatmir Mediu, kryetar i partisë që ka vetëm atë deputet. Më pas është Agron Duka, që tashmë drejton Partinë Agr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.135Z

Referendumi i PS-se per mandatin e kryetarit ja pyetja per anetaret

Transmetuar me 21032016 - 2107 Partia Socialiste gjate kongresit te 19 marsit vendosi qe ceshtjen e mandatit te kryetarit aktual Edi Rama ta coje ne nje referendum ku do te jete anetaresia e kesaj partie ajo qe te vendosebr br Dite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.131Z

Zgjedhja e kreut të PS, zbardhet pyetja në referendumin e socialistëve

Pas Kongresit të 19 marsit, është zbuluar dhe pyetja, për të cilën anëtarësia e kësaj partie do të pyetet përmes një referendumi për mandatin e kreut të Partisë Socialiste Mësohet se pyetja për të cilën do të votojnë anëtarët e PS është: A konfirmon nenin që ka të bëjë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.472Z

Pyetja e Erion Braçes për taksën e fitimeve të biznesit

Share Nga Eduard Zaloshnja Gjatë intervistës në Top Story të Edi Ramës me Sokol Ballën , ky i fundit lexoi një pyetje që Erion Braçe e kishte dërguar me Twitter. Pyetja ishte nëse taksa progresive në SHBA zbatohet vetëm mbi të ardhurat personale, apo edhe mbi fi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama