Rezultate te kerkimit per termin: +Pyetja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.028Z

VIDEO/ Pyetja një million dollarëshe: Kush i njeh aleatët e Bashës?

Lulzim Basha ka mbledhur sot aleatët e Partisë Demokratike. Ai tha se ka diskutuar me ta për zgjedhjet e ardhshme. Por, kush janë aleatët e Bashës? Në mbledhje ka qenë Fatmir Mediu, kryetar i partisë që ka vetëm atë deputet. Më pas është Agron Duka, që tashmë drejton Partinë Agr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.135Z

Referendumi i PS-se per mandatin e kryetarit ja pyetja per anetaret

Transmetuar me 21032016 - 2107 Partia Socialiste gjate kongresit te 19 marsit vendosi qe ceshtjen e mandatit te kryetarit aktual Edi Rama ta coje ne nje referendum ku do te jete anetaresia e kesaj partie ajo qe te vendosebr br Dite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.131Z

Zgjedhja e kreut të PS, zbardhet pyetja në referendumin e socialistëve

Pas Kongresit të 19 marsit, është zbuluar dhe pyetja, për të cilën anëtarësia e kësaj partie do të pyetet përmes një referendumi për mandatin e kreut të Partisë Socialiste Mësohet se pyetja për të cilën do të votojnë anëtarët e PS është: A konfirmon nenin që ka të bëjë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.472Z

Pyetja e Erion Braçes për taksën e fitimeve të biznesit

Share Nga Eduard Zaloshnja Gjatë intervistës në Top Story të Edi Ramës me Sokol Ballën , ky i fundit lexoi një pyetje që Erion Braçe e kishte dërguar me Twitter. Pyetja ishte nëse taksa progresive në SHBA zbatohet vetëm mbi të ardhurat personale, apo edhe mbi fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.791Z

FOTO LAJM/ Nëse kjo është e vërtetë, ia ka vlejtur pyetja e TV Klanit për Merkelin!

Hapësira e shënuar me të kuqe në perëndim të TV Klan, ka qenë një pjesë toke mbetur djerr brenda ish- Kinostudios, që Frangaj ia kishte vënë syrin prej kohësh. Aty ka pasur disa dhjetëra rrënjë ullinj, shkurre, e barishte të egra dhe një fushë kalçeto. Fusha që përdorej si k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.551Z

Fillon pyetja e listës Santo/ Hysenbelliu jep dëshmitë e tij në prokurori

Prokuroria ka nisur pyetjen e personave të rëndësishëm, që kanë dijeni për aktivitetin e Artan Santos, ku hyjnë ortakë të bankës, ortakë në biznese të tjera si dhe njerëz të afërm të tij. Të enjten në prokurori ka dhënë dëshmi në cilësinë e personit që ka dijeni Irfan H

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.662Z

Pyetja e sikletshme e gazetarit që vuri Putin me shpatulla pas murit

Putin është gjithmonë i prerë dhe saktë në përgjigjet e tij por një gazetar e ka vënë me shpatulla pas murit. Gazetari pyeti Putinin nëse Katerina Tikhova, 29 vjeç, zv.rektorja e Universitetit të Moskës është vajza e tij ilegjitime. Putin iu shmang pyetjes duke thënë se nuk për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama