Rezultate te kerkimit per termin: +Qeleshi

Total: 260
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.965Z

Flet për herë të parë gjyqtarja e Durrësit Joana Qeleshi, ministri i Drejtësisë kërkoi shkarkimin e saj

Kam folur përmes vendimit. Ky është komenti i gjyqtares së gjykatës së Durrësit Joana Qeleshi e cila i njohu të drejtën e pronës në 45 ha tokë në Gjirin e Lalzit familjes Seçuni. E kontaktuar nga Ora News gjyqtarja Qeleshi nuk ka pranuar të komentojë më tej as vendimin e ministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.161Z

Qeleshi pranon se qelloi autobusin e ekipit serb detyrim paraqitje per te

Tirane 11 tetor 2015 NOAal- Marsel Qeleshi 18- vjecari i akuzuar se qelloi me gur autobusin e kombetares serbe me 7 tetor ka pranuar autoresine e veprimitbr br Ai eshte paraqitur paraditen e sotme ne Gjykaten e Tiranes per tu njohur me masen e sigurise e cila vendosi detyrim paraqitje per tebr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.168Z

Lirohet Marsel Qeleshi pranon se qelloi autobusin e ekipit serb FOTO-VIDEO

Tirane 11 tetor 2015 NOAal- Marsel Qeleshi 18- vjecari i akuzuar se qelloi me gur autobusin e kombetares serbe me 7 tetor ka pranuar autoresine e veprimitbr br Ai eshte paraqitur paraditen e sotme ne Gjykaten e Tiranes per tu njohur me masen e sigurise e cila vendosi detyrim paraqitje per tebr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.621Z

Marsel Qeleshi sfidon shtetin, lëviz i armatosur

Rrëfimi i adoleshentit pas ngjarjes së 7 tetorit dhe si ka ndryshuar jeta e tij. Rrëfimi për pistoletën në brez, sepse serbët e kanë kërcënuar se do t'i presin kokën në qendër të Beogradit dhe kërkesa për lejen e armës Andi Qosja Marsel Qeleshi, i riu rebel i Shtëpisë së Fëmij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.412Z

Qeleshi dorëhiqet nga mbrojtja e Dajtit

AVOKATI I akuzuari: Nuk vij dot në proces sepse jam në gjendje të rëndë shëndetësore. Jam i lidhur 24 orë me zinxhirë TIRANË- Mbrojtësi ligjor i të pandehurit Dritan Dajti, avokat Arben Qeleshi heq dorë nga mbrojtja e të akuzuarit për vrasjen e katër policëve dhe "shokut" të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.803Z

Dajti pranon të dëshmojë me avokatin Qeleshi

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka legjitimuar avokatin Arben Qeleshi si mbrojtësi ligjor i Dritan Dajtit. Qeleshi kishte kërkuar disa ditë më parë në prokurori një takim me klientin e tij, por ishte refuzuar nga prokuroria. Pas dorëzimit të dokumentacionit, midis tyre edhe një prokurorë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.691Z

Ja vendimi i gjyqtares së Durrësit, Joana Qeleshi që solli konfliktin me biznesmenin libanez

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka urdhëruar hapjen e një hetimi administrativ për vendimin e Gjykatës së Durrësit që i njohu pronën ku do të ndërtohej resorti turistik i Lalzit një familjeje nga Durrësi. Bëhet fjalë për vendin ku kompania Omnix Albania do të ndërtonte një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama