Rezultate te kerkimit per termin: +Qemal +Stafa

Total: 7263
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.620Z

PD Rama sundon si oligark

brbrOpozita ka reaguar pas prishjes se stadiumit Qemal Stafa duke thene se objekti i ri eshte nje afere korruptive e Edi Rames Sipas PD kryeministri ka ikur ne France nderkohe qe shqiptaret duhet te paguajne per te pare ndeshjet e kombetares br Ne pak dite Edi Rama ka shfaqur tre tipare te sundimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.577Z

Kristo Frashëri: Qemal Stafa na porositi nga burgu të bënim rezistencë

TIRANE-Parashikimi, se pas shtypjes së Republikës Spanjolle radhën e agresionit fashist do ta kishte Shqipëria, nuk ishte pa themel. Pas agresionit fashist italian kundër Abisinisë (1935), e cila u pushtua pa ndonjë faj të banorëve etiopë, më 19

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.708Z

Memelli, gol dhe asist në fitoren 2-0 të Gais

Migen Memelli shpërthen me një gol dhe një asist edhe pse në një ndeshje miqësore. Gais e ka shfrytëzuar me një miqësore periudhën pa ndeshje zyrtare, teksa në ndeshjen e sotme në transfertë ka fituar me BK Haken të kategorisë së dytë me rezultatin 2-0. Sulmuesi korcar Migeni Memell

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.630Z

Rama, bisedim me studentet e "Marin Barletit"

Fondacioni "Qemal Stafa" ne bashkepunim me Partine Laburiste Britanike, nisi dje nje program intensiv te trajnimeve dhe debateve publike me qellim zgjerimin e kapaciteteve politike te te rinjve dhe nxitjen e aktivizimin e tyre ne politike duke krijuar gjeneraten e Lidereve te se Ardhmes. Ne nisje te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.963Z

Percaktohen cmimet e biletave

Federata Shqiptare e Futbollit ben te ditura cmimet e biletave per ndeshjen Shqiperi-Hungari qe do luhet me date 28 Mars.Ne tribunen A dhe B nje bilete shkon ne kuoten 3000 leke te reja.Ne tribunen D2 nje bilete kushton ne 700 leke te reja nderkohe qe ne D1 dhe D3 nje bilete kushton 500 leke te rej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.484Z

Shkodër, tritol shtëpisë së avokatit. Nuk ka viktima

Një sasi tritotoli ka shpërthyer mbrëmjen e djeshme në banesën e një avokati në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ndodhi rreth orës 23:00 në lagjen “Qemal Stafa”. Persona ende të paidentifikuar vunë lëndën plasëse, me sasi rreth 500 gram, pranë pragut të shtëpisë së Gjon Le

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.880Z

Shqipëria favorite për të fituar

Bastet Kombëtarja shqiptare niset lehtësisht e favorizuar për të fituar në miqësoren e sotme kundër Irlandës së Veriut. Triumfi i kuqezinjve në takimin e parë të vitit 2010, që do të zhvillohet në stadiumin “Qemal Stafa”, kuotohet 2.3. Koeficient të afërt me atë të sk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama