Rezultate te kerkimit per termin: +Qemal +Stafa

Total: 7263
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.630Z

Rama, bisedim me studentet e "Marin Barletit"

Fondacioni "Qemal Stafa" ne bashkepunim me Partine Laburiste Britanike, nisi dje nje program intensiv te trajnimeve dhe debateve publike me qellim zgjerimin e kapaciteteve politike te te rinjve dhe nxitjen e aktivizimin e tyre ne politike duke krijuar gjeneraten e Lidereve te se Ardhmes. Ne nisje te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.963Z

Percaktohen cmimet e biletave

Federata Shqiptare e Futbollit ben te ditura cmimet e biletave per ndeshjen Shqiperi-Hungari qe do luhet me date 28 Mars.Ne tribunen A dhe B nje bilete shkon ne kuoten 3000 leke te reja.Ne tribunen D2 nje bilete kushton ne 700 leke te reja nderkohe qe ne D1 dhe D3 nje bilete kushton 500 leke te rej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.484Z

Shkodër, tritol shtëpisë së avokatit. Nuk ka viktima

Një sasi tritotoli ka shpërthyer mbrëmjen e djeshme në banesën e një avokati në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ndodhi rreth orës 23:00 në lagjen “Qemal Stafa”. Persona ende të paidentifikuar vunë lëndën plasëse, me sasi rreth 500 gram, pranë pragut të shtëpisë së Gjon Le

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.880Z

Shqipëria favorite për të fituar

Bastet Kombëtarja shqiptare niset lehtësisht e favorizuar për të fituar në miqësoren e sotme kundër Irlandës së Veriut. Triumfi i kuqezinjve në takimin e parë të vitit 2010, që do të zhvillohet në stadiumin “Qemal Stafa”, kuotohet 2.3. Koeficient të afërt me atë të sk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.687Z

Demtoi bankomatin, pranga Krajes

Nje 45-vjecar i kerkuar per vepren penale te "shkaterrimit te prones me dashje" eshte ndaluar mengjesin e dites se djeshme nga Policia e Shkodres. Burime zyrtare thane se ekzekutuan vendimin e Gjykates se Faktit "arrest me burg" ne ngarkim te Lulezim Kraja, pasi ne daten 19 dhjetor 2008, ne oren 17:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.981Z

Bushati nis grumbullimin treditor me Shqipërinë U-21

Tiranë - Artan Bushati ka nisur punën treditore me futbollistët e ekipit shpresa që luajnë në kampionatin tonë. Tekniku shkodran ka përfituar nga ndeshja e kombëtares shqiptare me Maltën për të bërë këtë grumbullim me të rinjtë. Skuadra e shpresave është mbledhur dje në mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.288Z

Kerkohej nga Interpoli, prangoset ne Tirane

Policia prangos nje shtetas te shpallur ne kerkim nderkombetar per shitje dhe shperndarje te lendeve narkotike. Gazmir Gjoka 56-vjec u kap prane stadiumit "Qemal Stafa" ne Tirane pas nje operacioni te mireorganizuar. Autoritetet Interpol Washington ne Sh.B.A e kane shpallur Gjok

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama