Rezultate te kerkimit per termin: +Qemal +Stafa

Total: 7263
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.981Z

Bushati nis grumbullimin treditor me Shqipërinë U-21

Tiranë - Artan Bushati ka nisur punën treditore me futbollistët e ekipit shpresa që luajnë në kampionatin tonë. Tekniku shkodran ka përfituar nga ndeshja e kombëtares shqiptare me Maltën për të bërë këtë grumbullim me të rinjtë. Skuadra e shpresave është mbledhur dje në mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.288Z

Kerkohej nga Interpoli, prangoset ne Tirane

Policia prangos nje shtetas te shpallur ne kerkim nderkombetar per shitje dhe shperndarje te lendeve narkotike. Gazmir Gjoka 56-vjec u kap prane stadiumit "Qemal Stafa" ne Tirane pas nje operacioni te mireorganizuar. Autoritetet Interpol Washington ne Sh.B.A e kane shpallur Gjok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.320Z

Ndeshja e kupes, Dinamo nuk gjen fushe

Dinamo ende nuk ka vendosur se ku do te prese kundershtarin e radhes, Sic dihet "Qemal Stafa" i ka mbyllur dyert e saj dhe ne Tirane ka mbetur vetem stadiumi "Selman Stermasi". Por pas ndeshjeve te fundit terreni i saj eshte renduar, nderkohe blute nuk deshirojne te luajne jashte kryeqytetit per kup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.531Z

Dinamo në pritje të fitores ndaj Lahtit

Dinamo të enjten do të luajë edhe ndeshjen e kthimit të Ligës së Europës përballë Finlandezëve të Lahtit. Blutë e drejtuar nga Muça kanë humbur ndeshjen e parë me rezultatin 4-1, por gjithsesi do të luajnë shanset në ndeshjen e dytë megjithse kualifikimi duket tejet i vësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.946Z

Partizani do të presë në kryeqytet Besën e Kavajës

Tiranë - Skuadra e Partizanit do të presë sot në kryeqytet skuadrën e Besës së Kavajës. Partizani, pas dy fitoreve rreshtë, vjen në këtë përballje nga humbja e fundit në transfertë me Shkumbinin e Peqinit. Edhe Besa vjen nga humbja me Tiranën brenda në Kavajë javën e shkuar. Në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.249Z

Elbasan, grindje per moral, perleshen grate

Sulmon kundershtaren per motive te dobeta, ndiqet penalisht. Policia e Elbasanit ka filluar procedimin penal ne ngarkim te Oneda Bylykut, 43 vjece, me banim ne lagjen "Qemal Stafa", sepse pas nje konflikti per ceshtje morali, ka sulmuar duke goditur me grushte e mjete te forta Majlinda Sallufin, 42

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.448Z

Liga e Europës, Tirana kualifikohet në turin e dytë

Tirana u kualifikua në turin e dytë eliminator të Ligës së Europës, pasi fitoi 1-0 në kohën shtesë me Zalaegerszegi TE, falë një goli të realizuar nga Erando Karabeci në minutën e 107-të, pasi më parë në të 90'+3, Sebino Plaku kishte humbur një penallti. Takimi i parë në "Qemal

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama