Rezultate te kerkimit per termin: +Qemal +Stafa

Total: 7261
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.320Z

Ndeshja e kupes, Dinamo nuk gjen fushe

Dinamo ende nuk ka vendosur se ku do te prese kundershtarin e radhes, Sic dihet "Qemal Stafa" i ka mbyllur dyert e saj dhe ne Tirane ka mbetur vetem stadiumi "Selman Stermasi". Por pas ndeshjeve te fundit terreni i saj eshte renduar, nderkohe blute nuk deshirojne te luajne jashte kryeqytetit per kup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.531Z

Dinamo në pritje të fitores ndaj Lahtit

Dinamo të enjten do të luajë edhe ndeshjen e kthimit të Ligës së Europës përballë Finlandezëve të Lahtit. Blutë e drejtuar nga Muça kanë humbur ndeshjen e parë me rezultatin 4-1, por gjithsesi do të luajnë shanset në ndeshjen e dytë megjithse kualifikimi duket tejet i vësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.946Z

Partizani do të presë në kryeqytet Besën e Kavajës

Tiranë - Skuadra e Partizanit do të presë sot në kryeqytet skuadrën e Besës së Kavajës. Partizani, pas dy fitoreve rreshtë, vjen në këtë përballje nga humbja e fundit në transfertë me Shkumbinin e Peqinit. Edhe Besa vjen nga humbja me Tiranën brenda në Kavajë javën e shkuar. Në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.249Z

Elbasan, grindje per moral, perleshen grate

Sulmon kundershtaren per motive te dobeta, ndiqet penalisht. Policia e Elbasanit ka filluar procedimin penal ne ngarkim te Oneda Bylykut, 43 vjece, me banim ne lagjen "Qemal Stafa", sepse pas nje konflikti per ceshtje morali, ka sulmuar duke goditur me grushte e mjete te forta Majlinda Sallufin, 42

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.448Z

Liga e Europës, Tirana kualifikohet në turin e dytë

Tirana u kualifikua në turin e dytë eliminator të Ligës së Europës, pasi fitoi 1-0 në kohën shtesë me Zalaegerszegi TE, falë një goli të realizuar nga Erando Karabeci në minutën e 107-të, pasi më parë në të 90'+3, Sebino Plaku kishte humbur një penallti. Takimi i parë në "Qemal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.129Z

Tiranë, gjendet i vdekur shtetasi francez

Një shtetas francez është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm. Bëhet fjalë për një 37 -vjecar, i cili punonte në kompaninë e prodhimit të dokumenteve biometrike, SAGEM. Ngjarja ka ndodhur në një pallat pranë stadiumit "Qemal Stafa" në kryeqytet, ku viktima jetonte i vetëm pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.489Z

Rama: Uroj që Kombëtarja të bëjë atë që shqiptarët duan

Ndërsa ethet sa vijnë e shtohen në prag të ndeshjes mes Kombëtares shqiptare dhe Norvegjisë në stadiumin Qemal Stafa,  urimeve të gjithë shqiptarëve për një fitore të kuqezinjve i është shtuar edhe kryesocialisti Edi Rama. Në një mesazh në Twitter, Rama u ka uruar shumë sukses cu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama