Rezultate te kerkimit per termin: +Qendr

Total: 9598
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.598Z

Gjermani, koalicion i gjerë mes qendrës së djathtë e qendrës së majtë

GJERMANI-Një koalicion i gjerë është duke u krijuar mes qendrës së djathtë në Gjermani dhe partive të qendrës së majtë, pothuajse një muaj pas zgjedhjeve të përgjithshme të cilat nxorrën fituese partinë e kance

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.899Z

Poroshenko shkarkon shefin e qendrës së operacioneve antiterroriste

UKRAINE- Ndryshime në drejtimin e qendrës së operacioneve antiterroriste në shërbimin sekret të Ukrainës, që koordinon operacionet ushtarake kundër separatistëve proruse në lindje të vendit.Presidenti ukrainas, Petro Poroshenko emëroi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.322Z

Plas skandali në Qendrën e Mjekësisë Urgjente

Shefi i Personelit dhe ndihmësdrejtori i Qendrës së Mjekësisë Urgjente,Ismet Arifi, i akuzon drejtorin e Drejtorisë për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale në Komunë, Valbon Krasniqi, dhe drejtorin e Qendrës së Mjekësisë Ur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.057Z

Gjermani: Hedhet eksploziv në qendrën e azilkërkuesve

Një person i paidentifikuar në Gjermaninë jugperëndimore ka hedhur në qendrën e azilkërkuesve një mjet eksploziv që ka dështuar të eksplodojë, ka njoftuar policia gjermane. Incidenti ndodhi gjatë natës në Villingen-Schwenning

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.626Z

Drejtori i Qendrës Korrektuese kishte harruar ta informojë gjyqtarin

EULEX-i sot ka shkuar gabimisht në një lokacion për ta arrestuar një person, mirëpo personi tashmë ishte duke e vuajtur dënimin. Krejt kjo ka ndodhur për shkak të mos komunikimit në mes institucioneve, ku drejtori i Qendrës Korrektuese kishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.026Z

Fotoreporteri vdes derisa hynte në qendrën stërvitore të Galatasarayat

Në një fatkeqësi të pazakonshëm e cila ka ndodhur në hyrje të qendrës kryesore stervitore të Galatasarayt është lënduar rëndë një fotoreporter turk, i cili më vonë ka ndërruar jetë në spital, raporton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.090Z

Ka ndodhur një eksplodim në qendrën e Kumanovës

Në qendrën e Kumanovës në tunelin që e lidh qendrën e qytetit me hapësirën e parkingut, sot rreth orës 4 e 29 të mëngjesit ka ndodhur një eksplodim, vërtetuan nga policia e Kumanovës. Kontrolli i SPB Kumanovë dhe krim tekni

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama