Rezultate te kerkimit per termin: +Qendr

Total: 9598
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.057Z

Gjermani: Hedhet eksploziv në qendrën e azilkërkuesve

Një person i paidentifikuar në Gjermaninë jugperëndimore ka hedhur në qendrën e azilkërkuesve një mjet eksploziv që ka dështuar të eksplodojë, ka njoftuar policia gjermane. Incidenti ndodhi gjatë natës në Villingen-Schwenning

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.626Z

Drejtori i Qendrës Korrektuese kishte harruar ta informojë gjyqtarin

EULEX-i sot ka shkuar gabimisht në një lokacion për ta arrestuar një person, mirëpo personi tashmë ishte duke e vuajtur dënimin. Krejt kjo ka ndodhur për shkak të mos komunikimit në mes institucioneve, ku drejtori i Qendrës Korrektuese kishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.026Z

Fotoreporteri vdes derisa hynte në qendrën stërvitore të Galatasarayat

Në një fatkeqësi të pazakonshëm e cila ka ndodhur në hyrje të qendrës kryesore stervitore të Galatasarayt është lënduar rëndë një fotoreporter turk, i cili më vonë ka ndërruar jetë në spital, raporton

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.090Z

Ka ndodhur një eksplodim në qendrën e Kumanovës

Në qendrën e Kumanovës në tunelin që e lidh qendrën e qytetit me hapësirën e parkingut, sot rreth orës 4 e 29 të mëngjesit ka ndodhur një eksplodim, vërtetuan nga policia e Kumanovës. Kontrolli i SPB Kumanovë dhe krim tekni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.660Z

Vazhdon zgjerimi i Qendrës së LVV-së në Gjermani

Me qëllim të përfaqësimit sa më të mirë të bashkëatdhetarëve tanë në Gjermani, me datën 08. dhe 09. Mars 2014 Qendrës së LVV-se në Gjermani ju shtuan edhe tri pika të reja, gjegjësisht pika e Heidelberg-ut, e E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.087Z

Protestë në Qendrën e Studentëve

Shoqata Sindikale e “Omi-Impex” në Qendrën Studentore do të protestoi në shenjë pakënaqësie për mosrealizimin e kërkesave të tyre. Protesta është paralajmëruar që do të mbahet sot në orët e hershme t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.611Z

Kenia, publikohen pamjet filmiketë sulmit në qendrën tregtare

NAIROBI- Pamje filmike të kamerave të sigurimit në qëndrën tregtare “Westgate” në Nairobi, tregojnë momentet rrënqethëse kur njerëz të armatosur futen brenda qendrës dhe fillojnë të qëllojnë këdo me arm&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama