Rezultate te kerkimit per termin: +Qendr

Total: 9598
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.090Z

Ka ndodhur një eksplodim në qendrën e Kumanovës

Në qendrën e Kumanovës në tunelin që e lidh qendrën e qytetit me hapësirën e parkingut, sot rreth orës 4 e 29 të mëngjesit ka ndodhur një eksplodim, vërtetuan nga policia e Kumanovës. Kontrolli i SPB Kumanovë dhe krim tekni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.660Z

Vazhdon zgjerimi i Qendrës së LVV-së në Gjermani

Me qëllim të përfaqësimit sa më të mirë të bashkëatdhetarëve tanë në Gjermani, me datën 08. dhe 09. Mars 2014 Qendrës së LVV-se në Gjermani ju shtuan edhe tri pika të reja, gjegjësisht pika e Heidelberg-ut, e E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.087Z

Protestë në Qendrën e Studentëve

Shoqata Sindikale e “Omi-Impex” në Qendrën Studentore do të protestoi në shenjë pakënaqësie për mosrealizimin e kërkesave të tyre. Protesta është paralajmëruar që do të mbahet sot në orët e hershme t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.611Z

Kenia, publikohen pamjet filmiketë sulmit në qendrën tregtare

NAIROBI- Pamje filmike të kamerave të sigurimit në qëndrën tregtare “Westgate” në Nairobi, tregojnë momentet rrënqethëse kur njerëz të armatosur futen brenda qendrës dhe fillojnë të qëllojnë këdo me arm&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.787Z

Zjarr në qendrën mediale në Astana

Një zjarr ka shpërthyer në qendrën e mediave në kryeqytetin e Kazakistanit, Astana, ku i kanë zyrat kanalet televizive shtetërore. Zjarrfikësit ia kanë dalë që ta vënë nën kontroll zjarrin që shpërtheu të shtun&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.759Z

“Babagjyshët” grabisin qendrën tregtare

Dy persona të maskuar me veshjen e Babagjyshit të Vitit të Ri kanë grabitur me armë një argjendari në qendrën tregtare TEG në periferi të Tiranës. Mësohet se dy i personat duke përfituar nga veshja festive kanë hyrë të a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.837Z

Lazarati drejt normalitetit, Beqajpëruron Qendrën Shëndetësore

LAZARAT - Ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj ka përuruar Qendrën Shënderësore në Lazarat, duke i dhënë një tjetër shtysë fshatit famëkeq për rikthimin e tij në normalitet pas superaksionit policor ku u kapën tonelat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama