Rezultate te kerkimit per termin: +Qendra +Konsullore +Kentucky

Total: 28
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.759Z

Ambasada e SHBA: Mashtrime me Lotarinë Amerikane

Tiranë, 22 Shkurt 2011 NOA – Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë paralajmëron për tentativa mashtrimi me Vizat e Shumëllojshmërisë (DV). Nëse keni marrë postë elektronike (e-mail) që ju lajmëron se aplikimi juaj për programin e DV-së ka qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.712Z

Ambasada e SHBA-së: Paralajmëron për mashtrimet me llotarinë Amerikane

TIRANË- Ambasada e SHBA-se paralajmëron për tentativa mashtrimi me Vizat e Shumëllojshmërisë (DV) duke u bërë thirrje qytetarëve se "nëse keni marrë postë elektronike (e-mail) që ju lajmëron se aplikimi juaj për programin e D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.107Z

Lotaria Amerikane, ja si të mbroheni nga mashtruesit që duan tju vjedhin

Ambasada amerikane në Tiranë ka paralajmëruar sërish qytetarët shqiptarë që të bëjnë kujdes me ata që i mashtrojnë, u kërkojnë para apo u bëjnë oferta të tjera në një kohë që gjithkush mund të aplikojë falas nga websajti zyrtar. Kështu, fituesve, apo edhe atyre që nuk fit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.694Z

Ambasada Amerikane: Kujdes nga mesazhet mashtruese

Ambasada amerikanë ka bërë publik një mesazh mashtrimi, i cili mund të ketë mbërritur në postën elektronike të cdo qytetari. Nëpërmjet një njoftimi, ambasada sqaron se: Mesazhe Mashtrimi: Nëse ju keni marrë një postë elektronike (e-mail) që ju njofton se duhet të dërgoni një shu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.762Z

Lotaria amerikane beni kujdes. Ambasada Si te mos bini pre e mashtrimeve

/ / Kujdes nga mashtrimet me lotarine amerikane. Paralajmerimi vjen nga Ambasada e SHBA-se ne vendin tone. Ne nje njoftim per mediat pervecse behet me dije cila mund te jete praktika e abuzimit me personat qe kane aplikuar sqarohet edhe procedura e rregullt qe ndiqet per sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.459Z

Vijojnë mashtrimet me Lotarinë Amerikane

Ambasada: Fituesit dalin nga data 15 korrik 2011 Vijojnë mashtrimet për Lotarinë Amerikane, ndërkohë që Ambasada Amerikane në Tiranë ka bërë të ditur pak ditë më parë pezullimin e procesit të përzgjedhjes së fituesve, për të rifilluar më 15 korrik. Por, me gjithë këtë fakt,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.108Z

Ambasada e SHBA: Ruhuni nga mashtrimet për Lotarinë Amerikane

Ambasada Amerikane në Shqipëri dhe Departamenti Amerikan i Shtetit, si çdo vit njoftojnë qytetarët që aplikojnë për Lotarinë Amerikane që të mos mashtrohen nga disa portale dhe e­maile që synojnë të vjedhin qytetarët. Kështu, fituesve, apo edhe atyre që nuk fitojnë, shpesh në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama