Rezultate te kerkimit per termin: +Qendrn

Total: 192
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.855Z

Ndrron jet 17 vjearja, i ati akuzon mjekun

Nj 17 vjeare nga qyteti i Kors ka ndrruar jet n Qendrn Spitalore Universitare Nn Tereza n Tiran. Prindrit pretendojn se Matilda Petriti ndrroi jet pasi nmjeku q i operoi bajamet i ka prer vajzs dhe nj arterie. Sipas deklaratave t t atit, vajza sht operuar ktr her nga bajamet n nj klinik private n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.478Z

Liri Berisha, aktivitete bamirësie me fëmijët në Elbasan

Kt fillim vere, znj. Berisha dhe fondacioni “Fmijt Shqiptar” jan t pranishm n qytetin e Elbasanit, ku organizoi disa aktivitete bamirsie dhe sensibilizuese nn moton “Pedalo pr jetn”. Duke qen se objektivi kryesor i fondacionit sht mbshtetja e kategoriv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.600Z

QKR marrëveshje me Zyrën e mbrojtjes së të dhënave personale

Zyra e Komisionerit pr Mbrojtjen e t Dhnave Personale ka nnshkruar me Qendrn Kombtare t Regjistrimit, paraditen e sotme ne ambjentet e QKR-se nj marrveshje bashkpunimi pr thjeshtimin e procedurave mes dy institucioneve. Krert e ktyre institucioneve Flora abej dhe Tom Kola, riafirmuan vendosmrin e ty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.598Z

Presidenti Topi viziton të moshuarit në Kavajë

Presidenti Bamir Topi dhe Zonja e Par Teuta Topi kan vizituar Shtpin e t Moshuarve n Kavaj me rastin e Festave t fundvitit. Kreu i shtetit, n fjaln prshndetse n prani t t gjith t moshuarve t Qendrs, bri nj urim t veant n pragun e festave t fundvitit, ndrsa pohoi se ajo q sht m e rndsishme, sht kujde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

Projektligjet q do t diskutohen n Komisionin e Ekonomis

Gjat kalendarit trejavor t punimeve n Komisionin Parlamentar t Ekonomis dhe Financave pritet t diskutohen disa projektligje t rndsishme, si projektligji Pr disa shtesa e ndryshime n ligjin Pr kthimin dhe kompensimin e prons, i paraqitur nga deputeti Arian Madhi. Gjat ktij kalendari do t diskutoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.431Z

Dhun ndaj komisarve t LDK-s

Lidhja Demokratike e Kosovs, prmes nj komunikate pr media, ka njoftuar rreth disa incidenteve q kan ndodhur n komunn e Lipjanit m 13 dhjetor, gjat procesit zgjedhor pr raundin e dyt t zgjedhjeve. Kto prova materiale i jan prcjell edhe KZAPs nga komisioni yn pr ankesa dhe parashtresa, s bashku me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.393Z

Bashkia, pritje zyrtare per Ditën e Frankofonisë

Me rastin e Dits Botrore t Frankofonise dhe 12 vjetorit t antaresimit t Tirans n Shoqatn Botrore te Kryeqyteteve Frankofone, Bashkia e Tirans organizoi nj pritje zyrtare n ambientet e saj. Duke vlersuar Qendrn e Aleancs Franceze n Tiran si institucion arsimor kulturor dhe promovues i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama