Rezultate te kerkimit per termin: +Qendrn

Total: 192
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.600Z

QKR marrëveshje me Zyrën e mbrojtjes së të dhënave personale

Zyra e Komisionerit pr Mbrojtjen e t Dhnave Personale ka nnshkruar me Qendrn Kombtare t Regjistrimit, paraditen e sotme ne ambjentet e QKR-se nj marrveshje bashkpunimi pr thjeshtimin e procedurave mes dy institucioneve. Krert e ktyre institucioneve Flora abej dhe Tom Kola, riafirmuan vendosmrin e ty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.598Z

Presidenti Topi viziton të moshuarit në Kavajë

Presidenti Bamir Topi dhe Zonja e Par Teuta Topi kan vizituar Shtpin e t Moshuarve n Kavaj me rastin e Festave t fundvitit. Kreu i shtetit, n fjaln prshndetse n prani t t gjith t moshuarve t Qendrs, bri nj urim t veant n pragun e festave t fundvitit, ndrsa pohoi se ajo q sht m e rndsishme, sht kujde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

Projektligjet q do t diskutohen n Komisionin e Ekonomis

Gjat kalendarit trejavor t punimeve n Komisionin Parlamentar t Ekonomis dhe Financave pritet t diskutohen disa projektligje t rndsishme, si projektligji Pr disa shtesa e ndryshime n ligjin Pr kthimin dhe kompensimin e prons, i paraqitur nga deputeti Arian Madhi. Gjat ktij kalendari do t diskutoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.431Z

Dhun ndaj komisarve t LDK-s

Lidhja Demokratike e Kosovs, prmes nj komunikate pr media, ka njoftuar rreth disa incidenteve q kan ndodhur n komunn e Lipjanit m 13 dhjetor, gjat procesit zgjedhor pr raundin e dyt t zgjedhjeve. Kto prova materiale i jan prcjell edhe KZAPs nga komisioni yn pr ankesa dhe parashtresa, s bashku me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.393Z

Bashkia, pritje zyrtare per Ditën e Frankofonisë

Me rastin e Dits Botrore t Frankofonise dhe 12 vjetorit t antaresimit t Tirans n Shoqatn Botrore te Kryeqyteteve Frankofone, Bashkia e Tirans organizoi nj pritje zyrtare n ambientet e saj. Duke vlersuar Qendrn e Aleancs Franceze n Tiran si institucion arsimor kulturor dhe promovues i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.667Z

Serbia, eksperiencë për hapjen e spitalit të ri

Gjatë vizitës dyditore në vendin tonë, ministri i Shëndetësisë së Serbisë, Tomica Milosavljeviç Gjat vizits dyditore n vendin ton, ministri i Shndetsis s Serbis, Tomica Milosavljevi, ka kryer nj vizit n Qendrn Spitalore Universitare “Nn Tereza”. N takimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.354Z

Rritja e pagave në shëndetësi, diplomaci, aviacion dhe mbrojtje

Vendimi hyn në fuqi vnga 1 korriku i këtij viti Hyn n fuqi vendimi pr rritjen e pagave t infermierve nga 1 korriku i ktij viti. Sipas vendimit t qeveris, t marr m 8 korrik pr sistemin e infermieristiks rritja do t jet n masn 11 pr qind. Prfitojn shtes n pag punonjsit e infermie

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama