Rezultate te kerkimit per termin: +Qendrn

Total: 192
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.865Z

Kule emëron tre pedagogë të rinj në UT

Rektori i Universitetit t Tirans Dhori Kule ka emruar tre petagog t rinj, t cilt kan prfunduar studimet jasht Shqipris. Alban Dibra dhe Arvin Dibra dy mjek n shrbimin kardiologjik n Qendrn Spitalore Universitare "Nn Tereza" i jan shtuar stafit pedagogjik n Fakultetin e Mjeksis, ndrsa Sokol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.783Z

Ziercke: Pasaportat biometrike, standard i lartë sigurie

Pasaportat biometrike jan t standardeve t larta t siguris. Kjo deklarat u b n Tiran nga Presidenti i Policis Federale Kriminale t Gjermanis Jorg Ziercke, gjat nj vizite n qendrn e prodhimit t ktyre dokumenteve. Ndrkoh pr Ministrin e Brendshem Luzlim Basha, n qendr t bisedimeve me Ziercke ka qen bas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.850Z

Bluzat e bardha krkojn siguri

Jan anulluar sot t gjitha operacionet n Qendrn Spitalore Universitare, Nn Tereza, n Tiran. Shkak pr kt u b protesta e organizuar nga mjekt dhe infermiert e spitalit t cilt t mbledhur n ambientet e QSU-s, kan vijuar me ciklin e protestave pr prmirsimin e situats n shndetsi. Protestat e bluzave t b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.849Z

Reagon ndoka: Sulmi ndaj mjekut, i pafalshm

Ka qen i menjhershm reagimi i Ministrit t Shndetsis, Nard Ndoka, pas plagosjes s mjekut Ali Refatllari. Gjat nj vizite n Qendrn Spitalore Universitare Nn Tereza n Tiran, ai e cilsoi si t "pafalshme plagosjen e mjekut Ali Refatllari, i plagosur paraditen e dits s sotme nga nj qytetar, teksa ishte du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.545Z

Task-Forca Rregullatore mbledhje për Qendrën Kombëtare të Energjisë

Mbledhja e task-forcs pr reformn rregullatore nn drejtimin e Kryeministrit Sali Berisha diskutoi mbi Qendrn Kombtare t Aplikimit t Energjis dhe vendosjen e saj pran Qendrs Kombtare t Lejeve dhe Licensave. Kryeministri tha se, ngritja e ksaj qendre erdhi si domosdoshmri pr shkak t interesit t madh pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.667Z

Kontrolli, inspektorët e mjedisit: Bashkia kryen punime pa leje

Lejet mjedisore, rindizet debati bashki mjedis. Deliu: Jo punime pa lejen mjedisore Inspektort e mjedisit akuzojn Bashkin e Tirans pr kryerjen e punimeve n kryeqytet pa marr leje mjedisore. Punimet e nisura nga bashkia n Qytetin Studenti kan rindezur debatin me Ministrin e Mje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.181Z

Shirita përurimesh për unazën e qytetit

Kreu i qeveris Kryeministri Berisha, gjat vizits s tij n Kor, pruroi edhe prfundimin e punimeve pr unazn e jashtme t qytetit, pr t ciln jan financuar nga qeveria 100 milion lek. Prgjat ktij prurimi, Kryeministri u shpreh se Kora ka tashm unazn m t bukur n Shqipri, ndrsa premtoi t tjera investime gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama