Rezultate te kerkimit per termin: +Qendrn

Total: 192
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.769Z

Qendra e Foshnjës, Aty ku gjendet një strehë

M shum se 40 fmij t moshs nga 0 n 6 vje trajtohen prej vitesh n Qendrn e Foshnjs n Sauk t Tirans duke gjetur ktu nj streh t munguar. Sipas drejtoreshs s ksaj qendre Rudina Hoxha, ktu qendrojne kryesisht fmij q i prkasin dy kategorive. Fmij q jan braktisur q n maternitet dhe voglush t cilt jan ln n q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.347Z

Greqi, Bombë përpara Ministrisë së Kulturës

Nj lnd eksplozive ka shprthyer sot n mngjes para zyrs s Ministris greke t Kulturs n qendrn e Athins. Bomba ka shkaktuar vetm dme materiale n ndrtes dhe jo viktima. Deri m tani akti nuk sht marr prsipr nga askush.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.789Z

Bumçi: Rama, një menaxhues i keq për Tiranën

Pr demokratt, kryebashkiaku Edi Rama sht nj keqmenaxhues dhe si pasoj ka sjell probleme t shumta pr qytetart e Tirans, ku m i spikaturi sht ai i trafikut t kryeqytetit. Paaftsia dhe arroganca e kryebashkiakut Rama n drejtimin e bashkis m t madhe n vend, sht shkak i trafikut kaoti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.350Z

Fier, shprthim n qendrn e gazit, nj i vdekur

Një shpërthim ka ndodhur në një qendër të grumbullimit të gazit në fshatin Bubullimë te rrethit të Fierit, me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e disa të tjerëve. Mësohet se shtetasi Dhimo Gjeci, inxhinier avarish në kompaninë Albpetrol ka humbur jetën.Inform

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.551Z

QSUT :Mbyllen tenderat, spitalet furnizohen me ilaçe

T gjith tenderat e barnave n Qendrn Spitalore Universitare “Nn Tereza” jan mbyllur. Drejtori i QSUT-s, Ilir Dashi, deklaroi se t gjitha procedurat kan prfunduar dhe t gjitha spitalet n qendrn universitare po marrin medikamentet e nevojshme sipas krkesave t tyre. &ld

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.550Z

QSUT, mbyllen tenderat, spitalet furnizohen me ilaçe

T gjith tenderat e barnave n Qendrn Spitalore Universitare “Nn Tereza” jan mbyllur. Drejtori i QSUT-s, Ilir Dashi, deklaroi se t gjitha procedurat kan prfunduar dhe t gjitha spitalet n qendrn universitare po marrin medikamentet e nevojshme sipas krkesave t tyre. &ldqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Korçë, KRRT nuk miraton masterplanin për qendrën

Projekti N mbledhje u diskutuan tri variante, por nuk u votua Shtyhet miratimi i projektit t masterplanit pr qendrn e qytetit t Kors. KRRT-ja e bashkis s qytetit, n mbledhjen e saj t radhs ka shtyr aprovimin e tij. Nj diskutim i gjat dhe me debate t shumta sht zhvilluar dje mes antarve t KRRT-s s K

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama