Rezultate te kerkimit per termin: +Qendrn

Total: 192
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.551Z

QSUT :Mbyllen tenderat, spitalet furnizohen me ilaçe

T gjith tenderat e barnave n Qendrn Spitalore Universitare “Nn Tereza” jan mbyllur. Drejtori i QSUT-s, Ilir Dashi, deklaroi se t gjitha procedurat kan prfunduar dhe t gjitha spitalet n qendrn universitare po marrin medikamentet e nevojshme sipas krkesave t tyre. &ld

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.550Z

QSUT, mbyllen tenderat, spitalet furnizohen me ilaçe

T gjith tenderat e barnave n Qendrn Spitalore Universitare “Nn Tereza” jan mbyllur. Drejtori i QSUT-s, Ilir Dashi, deklaroi se t gjitha procedurat kan prfunduar dhe t gjitha spitalet n qendrn universitare po marrin medikamentet e nevojshme sipas krkesave t tyre. &ldqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Korçë, KRRT nuk miraton masterplanin për qendrën

Projekti N mbledhje u diskutuan tri variante, por nuk u votua Shtyhet miratimi i projektit t masterplanit pr qendrn e qytetit t Kors. KRRT-ja e bashkis s qytetit, n mbledhjen e saj t radhs ka shtyr aprovimin e tij. Nj diskutim i gjat dhe me debate t shumta sht zhvilluar dje mes antarve t KRRT-s s K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.855Z

Ndrron jet 17 vjearja, i ati akuzon mjekun

Nj 17 vjeare nga qyteti i Kors ka ndrruar jet n Qendrn Spitalore Universitare Nn Tereza n Tiran. Prindrit pretendojn se Matilda Petriti ndrroi jet pasi nmjeku q i operoi bajamet i ka prer vajzs dhe nj arterie. Sipas deklaratave t t atit, vajza sht operuar ktr her nga bajamet n nj klinik private n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.478Z

Liri Berisha, aktivitete bamirësie me fëmijët në Elbasan

Kt fillim vere, znj. Berisha dhe fondacioni “Fmijt Shqiptar” jan t pranishm n qytetin e Elbasanit, ku organizoi disa aktivitete bamirsie dhe sensibilizuese nn moton “Pedalo pr jetn”. Duke qen se objektivi kryesor i fondacionit sht mbshtetja e kategoriv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.600Z

QKR marrëveshje me Zyrën e mbrojtjes së të dhënave personale

Zyra e Komisionerit pr Mbrojtjen e t Dhnave Personale ka nnshkruar me Qendrn Kombtare t Regjistrimit, paraditen e sotme ne ambjentet e QKR-se nj marrveshje bashkpunimi pr thjeshtimin e procedurave mes dy institucioneve. Krert e ktyre institucioneve Flora abej dhe Tom Kola, riafirmuan vendosmrin e ty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.598Z

Presidenti Topi viziton të moshuarit në Kavajë

Presidenti Bamir Topi dhe Zonja e Par Teuta Topi kan vizituar Shtpin e t Moshuarve n Kavaj me rastin e Festave t fundvitit. Kreu i shtetit, n fjaln prshndetse n prani t t gjith t moshuarve t Qendrs, bri nj urim t veant n pragun e festave t fundvitit, ndrsa pohoi se ajo q sht m e rndsishme, sht kujde

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama