Rezultate te kerkimit per termin: +Qershor

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.149Z

Votoni masivisht me 21 qershor

brbrVotuesve per here te pare kandidati i te majtes Erion Veliaj u rrefeu se pjesemarrja ne votime eshte e rendesishme per te cuar Tiranen ne drejtimin e duhur Per ta ilustruar Veliaj solli shembullin e zgjedhjeve lokale te vitit 2011 Erion Veliaj ftoi te rinjte te votojne masivisht me 21 qershor N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.320Z

Zgjedhjet ne 28 qershor

Bazuar ne kompetencat e qe i njeh Kushtetuta dhe Kodi Zgjedhor i cili hyri ne fuqi te merkuren, Presidenti i Republikes Bamir Topi dekretoi daten 28 qershor, pra te dielen e fundit te qershorit, si daten e zgjedhjeve te pergjithshme politike. (UPDATE) Ne fakt Kodit i Ri zgjedhor i linte P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.426Z

Haradinaj Zgjedhje te reja ne qershor

brbrNe muajin qershor do te mbahen zgjedhje te reja Keshtu eshte shprehur kreut i AAK-se Ramush Haradinaj Ne nje interviste per Radio Dukagjini Haradinaj ka thene se te gjitha zhvillimet qe e presin vendin jane sinjale qe koalicioni aktual nuk mund te mbijetoje me shume se muaji qershor Une mendoj s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.563Z

Më 20 qershor, Argjentina – Shqipëria

Nga Express më 17 maj 2011 në ora 11:21 Kombëtarja e Shqipërisë më 20 qershor do ta zhvilloj një ndeshje miqësore ndaj Përfaqësueses së Argjentinës së Lionel Messit në stadiumin ‘Monumental të Buenos Airesit’. Mundësia e zhvillimit të kësaj miqësoreje është përmen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.430Z

Thaci Parlamentaret me 8 qershor

Zgjedhjet e parakohshme parlamentare ne Kosove mund te mbahen me 8 qershor Data eshte propozuar nga kryeministri Hashim Thaci gjate takimit qe ai ka patur me presidenten Ahtifete Jahjaga Procesi zgjedhor duhet mbahet me date 8 qershor 8211 tha Thaci duke shtuar se kjo date eshte percaktuar gjate bis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.281Z

INSTAT: Inflacioni rënie në muajin qershor

TIRANË- Rikthehet brenda shinave inflacioni. Instituti i Statistikave ka konstatuar se gjatë muajit qershor kostoja e jetesës në vend ka pësuar rënie, kryesisht si pasojë e furnizimit të tregjeve të brendshme me prodhim vendas bujqësor. Sipas të dhënave të INSTAT-it këtë periudhë inf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.438Z

Rritet deficiti tregtar në muajin qershor

Shqipëria vazhdon të importojë më shumë mallra sesa eksporton. Në bilancin mes importeve dhe eksporteve rezulton se vendi ynë po thellon deficitin tregtar me jashtë. Sipas të dhënave të INSTAT-it, në muajin qershor rezulton se deficiti tregtuar është rritur 15.9 për qind krahasuar me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama