Rezultate te kerkimit per termin: +Qershor

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.210Z

Vendos në qershor

Josip Kuze thotë se në qershor do të vendosë nëse do ta vazhdojë bashkëpunimin me Federatën Shqiptare të Futbollit apo jo. Selektori i kuqezinjve nuk ka menduar asnjëherë që ta drejtojë Kroacinë, derisa nuk ka përjashtuar mundësinë e rikthimit në Dinamo Zagreb. Nga Express më 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.303Z

Ne qershor, disa gara per koncesione

Gjate muajit qershor, ministria e Ekonomise, ka parashikuar qe te zhvilloje disa gara te hapura per ndertimin e hidrocentraleve me koncesion ne vend. Keshtu, ndersa ne datat 4 dhe 6 qershor eshte parashikuar hapja e ofertave per blerjen e aksioneve te hidrocentraleve "HEC Bistrica 1 dhe Bistrica 2"

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.940Z

Zgjedhjet ne 23 qershor

Presidenti i Republikes Bujar Nishani është takuar për herë të parë me të gjithë krerët e grupeve parlamentare, në nisjen e turit të konsultimeve, për të vendosur datën e zgjedhjeve të përgjithshme. Perme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.576Z

Qershor, rriten shkëmbimet tregtare me Kinën

Shkëmbimet tregtare ndërmjet Shqipërisë dhe Kinës shënuan një rritje të ndjeshme gjatë muajit qershor të këtij viti. Sipas të dhënave më të fundit të publikuara nga Instituti i Statistikave, INSTAT, shkëmbimet tregtare Shqipëri-Kinë arritën në 3 miliardë e 316 milionë lekë gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.149Z

Votoni masivisht me 21 qershor

brbrVotuesve per here te pare kandidati i te majtes Erion Veliaj u rrefeu se pjesemarrja ne votime eshte e rendesishme per te cuar Tiranen ne drejtimin e duhur Per ta ilustruar Veliaj solli shembullin e zgjedhjeve lokale te vitit 2011 Erion Veliaj ftoi te rinjte te votojne masivisht me 21 qershor N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.320Z

Zgjedhjet ne 28 qershor

Bazuar ne kompetencat e qe i njeh Kushtetuta dhe Kodi Zgjedhor i cili hyri ne fuqi te merkuren, Presidenti i Republikes Bamir Topi dekretoi daten 28 qershor, pra te dielen e fundit te qershorit, si daten e zgjedhjeve te pergjithshme politike. (UPDATE) Ne fakt Kodit i Ri zgjedhor i linte P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.426Z

Haradinaj Zgjedhje te reja ne qershor

brbrNe muajin qershor do te mbahen zgjedhje te reja Keshtu eshte shprehur kreut i AAK-se Ramush Haradinaj Ne nje interviste per Radio Dukagjini Haradinaj ka thene se te gjitha zhvillimet qe e presin vendin jane sinjale qe koalicioni aktual nuk mund te mbijetoje me shume se muaji qershor Une mendoj s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama