Rezultate te kerkimit per termin: +Qershorit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.347Z

Tusk 8211 Rames Luftoni krimin kujdes me zgjedhjet e qershorit

0 brbr brbrShqiperise i duhet te punoje fort me reformat per tu bere pjese e familjes europianebrbr brbrKy qendrim qe duket si nje fjali klishe qe iu perseritet qeveritareve shqiptare sa here takohen me drejtues te larte te Parlamentit Europian i eshte trasmetuar dhe Kryeministrit Rama gjate vizite

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama